Mēs visi kļūdāmies un dažkārt to darām zvaigžņu ietekmē.

Auns

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Auni ir mīloši un maigi partneri. Viņu mīnuss slēpjas tajā, ka viņi no mīļotā cilvēka pieprasa pastāvīgu atdevi un ir gatavi pārbaudīt viņa jūtas nonstopa režīmā. Viņiem bieži liekas, ka viņus nemīl pārāk stipri, tādēļ, ja esi nolēmis dzīvi saistīt ar Aunu, pārliecinies, ka velti viņam pietiekami daudz uzmanības.

Vērsis

Vērši ir mājās sēdētāji. Viņi mīl stabilitāti un ne pārāk pozitīvi attiecas pret pārmaiņām, īpaši negaidītām. Daudzus uzpērk Vēršu prasme radīt mājīgumu, bet gadās, ka Vērša partnerim bieži ar viņu kļūst garlaicīgi. Ja vēlies nepārtrauktu šovu un dzīvi uz vulkāna, tad labāk izvēlies citas zodiaka zīmes pārstāvi.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāvji nav pārāk uzticami attiecībās: viņi var viegli piekrāpt, it īpaši reizēs, kad ir sastrīdējušies ar partneri. Turklāt ne visiem un ne vienmēr izdodas saprast, kas Dvīņiem padomā: ja viņu jūtas ir ievainotas, viņi spēj uzcelt sienu, kas ir Ķīnas mūra cienīga. Un pamēģiniet tik to izjaukt!

Vēzis

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Vēži ir romantiskas un aizrautīgas būtnes. Dažkārt pat pārāk: šīs zīmes pārstāvji attiecībās bieži kļūst pārāk smacējoši. Gatavojies tam, kas saņemsi 20 īsziņas stundā ar jautājumu par to, ko tu dari, ar ko un kur. Tu pārāk mīli savu brīvību? Tad met Vēžiem līkumu!

Lauva

Pat jau Lauvam ir ļoti slikti, viņš palīdzību nelūgs. Īpaši tiem, kurus viņš mīl un ciena. Spītība un vēlme cīnīties ar saviem dēmoniem lepnā vientulībā ne vienmēr dod pozitīvu rezultātu. Dažkārt Lauvas partneri saprot: kaut kas ir nogājis greizi, bet saprast, kas tieši, nav viegli. Mēģiniet uzminēt paši un ceriet, ka šis spītnieks jums palīdzēs. Veiksmi!

Jaunava

Jaunavas mīl precizitāti. Tas padara viņas par ideāliem draugiem, bet kā partneri viņas var nogurdināt ar savu skrupulozitāti. Pat neiedomājieties izmētāt savas drēbes pa visu māju vai dzīvokli, ja dzīvojat kopā ar Jaunavu. Un neuzspiediet viņai savus spēles noteikumus: viņas to nemīl.

Svari

Svariem patīk balanss un viņi nemīl izvēlēties. Tiesa, viņiem var būt grūti izlemt, kurp doties uz randiņu vai ko pagatavot vakariņās. Turklāt viņi necieš pieņemt svarīgus lēmumus: ja nolemsi savu dzīvi saistīt ar Svaru zīmes pārstāvi, esi gatavs, ka lemšana par piemērotas kāzu vietas norisi būs ilgstoša un mokoša.

Skorpions

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Ja Skorpions iemīlas, viņš partnerim atdod sevi visu. Svarīgākais vārds ir – „ja”. Skorpioni sargā savu sirdi un rūpīgi sargā savas privātās robežas, tādēļ viņus „atkost” nebūt nav viegli. Ja atradīsi pieeju šīs zīmes pārstāvim – tu to nenožēlosi. Taču enerģiju gan pašā procesā krietni patērēsi.

Strēlnieks

Dažkārt Strēlniekā pamostas mednieks un viņš dodas varoņdarbos ar kaujas loku gatavībā. Citiem vārdiem sakot, Strēlniekam nav problēmu piekrāpt pat visnotaļ labās attiecībās. Vēlme pēc avantūrām šīs zīmes pārstāvjiem ir asinīs, tādēļ uzticība viņu vērtību skalā nav augstā vietā. Galvenais – lai būtu jautri.

Mežāzis

Daudziem Mežāžiem ir problēmas ar savu jūtu izteikšanu, tādēļ partnerim viņi var likties atsvešināti un pat vēsi. Patiesībā Mežāži ir visai neaizsargāti: viņiem vienkārši ir vajadzīgs laiks un atbilstoša atmosfēra, lai nedaudz atklātos.

Ūdensvīrs

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Ūdensvīri dzīvo paši savā pasaulē, kurā nelabprāt ielaiž citus. Viņiem ir grūti paskaidrot, kas nospiež viņu sirdi, bet partnerim sāk likties, ka viņa Ūdensvīrs ir sevī noslēdzies un kaut ko nepasaka līdz galam. Ja vēlaties Ūdensvīru pieradināt, ieklausieties viņā ļoti uzmanīgi.

Zivis

Visbiežākais šķiršanās iemesls Zivīm ir nauda. Šīs zīmes pārstāvji (īpaši vīrieši) absolūti nemāk apieties ar finanšu līdzekļiem – viņu iedomātajā pasaulē konfektes joprojām var nopirkt par lapiņām, kas aug kokos. Ar to vai nu būs jāsamierinās vai lieta jāņem savās rokās: Zivīm iemācīt apieties ar naudu būs neiespējamā misija.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem