Jau vairākus mēnešus Latvijas sabiedrības ikdiena iesākas ar ziņām par Andri Kiviču, uzzinot kārtējos piedzīvojumus, par kuriem skandalozais mīlas pāris Andris Liene Skulme regulāri informē savos sociālajos kontos. Taču pēdējo nedēļu aktivitātes izpelnījušās ne vien fanu un citu Latvijas iedzīvotāju uzmanību, bet arī Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vērību, kā rezultātā tiek gatavots iesniegums Valsts policijai – par to šonedēļ informē izdevums “Kas Jauns”.

Pirms nedēļas Latviju pāršalca skaļš skandāls pēc tam, kad Andris Kivičs un Liene Skulme bija tiešraidē vairāk kā divas stundas – abi sēžot vannā dalījās savās pārdomās un klāstīja savus nākotnes plānus. Turklāt Andris vannā atradās pavisam kails un neilgi pēc tam visai Latvijai skaidrojās par sava dzimumlocekļa izmēru. Savukārt nedēļas nogalē pāris festivālā “Erots” noskatīja vibrējošas lodītes un kārtējo reizi iekūlās konfliktā ar kādu sievieti, kas traucējusi un aizskārusi pāra mīlestību.

Turklāt vakar, portāls skaties.lv informēja par mūziķa izdarībām publiskā vietā – zupu restorānā, kur viņš izsitis zobu oficiantei, jo Andrim neesot garšojusi viņas pasniegtā zupa. Aculiecinieki portālam atklājuši, ka Kivičs un Skulme acīmredzami bijuši alkohola reibumā, un Andris sarīkojis skandālu pa visu restorānu tāpēc, ka zupa viņam nav garšojusi. Vēl jo vairāk, brīdī, kad oficiante piedāvājusi mūziķim zupu samainīt pret kādu citu vai atgriezt naudu, Kivičs no letes paņēmis apelsīnu, ar ko metis sievietei un trāpījis tieši pa seju, kā rezultātā viņai izlūzis zobs.

Turklāt šodien žurnāls “Kas Jauns” informē, ka Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Ģimeņu ar bēriem departamenta direktore Amanda Vēja vērtējot Kiviča un Skulmes aktivitātes uzsvērusi, ka tās var būt emocionāli traumējošas viņu bērniem un ir gatava piesaistīt arī bāriņtiesu.

“Pastāv risks, ka bērni var kļūt par emocionālas vardarbības upuriem, ņemot vērā, ka publiski izvietotā informācija ir brīvi pieejama un var tikt tieši vērsta pret bērniem gan skolā, gan pirmsskolā,” žurnālam komentējusi Amanda. Viņa arī uzsver, ka fotoattēli, video un rakstiski publiskotā informācija var būt tiešs iemesls bērnu izsmiešanai, pazemošanai un atstumšanai.

Portāls kokteilis.lv jau informēja, ka Andrim ir divas meitas, kas dzimušas 8 gadus ilgajās attiecībās ar sievu Madaru Kiviču. Savukārt no attiecībām ar stilisti Danu Dombrovsku, Andrim ir dēls. Arī Liene Skulme ir trīs bērnu mamma.

Lai pasargātu bērnu no emocionālās vardarbības, šajā situācijā iejaukusies Valsts bērnus tiesību aizsardzības inspekcija, kura saskatot iespējamu emocionālu apdraudējumu šo cilvēku bērniem gatavo iesniegumu Valsts policijai, lūdzot rast iespēju slēgt Andra Kiviča Facebook kontu. Turklāt, žurnālam “Kas Jauns” arī tiek atklāts, ka, ja situācija neuzlabosies, tiks iesaistīta bāriņtiesa.