Holivudas aktrise Kamerona Diaza un viņas vīrs, mūziķis Bendžijs Medens ir pirmdzimtā gaidībās, atsaucoties uz tuvu ģimenes draugu, ziņo usmagazine.com. “Viņas ceļš uz grūtniecību nav bijis viegls. Vienubrīd Kamerona domāja, ka viņai nekad nevarēs būt bērni. Tomēr viņa nepadevās un notika brīnums. Viņa ir stāvoklī,” ziņo informācijas avots.

45 gadus vecajai aktrisei un 38 gadus vecajam mūziķim gaidāmais mazulis būs pirmais bērns. Par ģimenes pieaugumu abi sākuši domāt jau tūlīt pēc kāzām 2015. gadā. Tomēr dažu fizioloģisku problēmu dēļ, pārim neizdevās ieņemt bērnu dabīgā ceļā. Pēc dažiem gadiem ģimene nolēma izmantot surogātmātes pakalpojumus vai bērniņu adoptēt, bet Kamerona pati palika stāvoklī.

Atgādināsim, ka ilgu laiku Kamerona uzskatīja, ka viņai bērni nav vajadzīgi. “Bērni tas ir liels darbs un atbildība, kurai es neesmu gatava. Man šādi ir daudz vienkāršāk. Bērns – tas ir darbs visu dienu, katru dienu 18 gadu garumā. Bet negribētu teikt, ka izvēle dzīvot bez bērniem, man bija viegla. Man patīk rūpēties par cilvēkiem. Bet es nekad neesmu vēlējusies kļūt māte. Tādēļ es neredzu iemeslu sevi pārveidot. Esmu tāda, kāda esmu. Mani viss apmierina. Un ja kādreiz es par šo jautājumu pārdzīvoju, tad tagad – nē. Mani neuztrauc, kas un ko ar mani teiks vai padomās. Esmu mierā ar sevi un tas ir pats galvenais,” tā kādā no savām iepriekšējām intervijām ir teikusi Kamerona Diaza.