Kokteilis
Apbrīno

Kinozvaigzne Džūlija Robertsa aicinājusi sievietes iemācīties būt “vājām”0

Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

50 gadus vecā kinozvaigzne Džūlija Robertsa nesen nofotografējusies slavenā glancētā žurnāla “Harper’s Bazaar” vākam. Aktrise arī sniegusi žurnālam interviju, kas būs interesanta daudzām sievietēm.

Pirms dažā dienām savā Instagram kontā aktrise nopublicēja dažas fotogrāfijas, kas bija tapušas jaunā žurnāla vākam. Šajos attēlos redzams, kā viņa kāpelē pa kalniem greznā kleitā. Aktrise šajās fotogrāfijās pozēja dažādos skaistos, izsmalcinātos tērpos, turklāt ļoti drosmīgos rakursos.

Robertsa arī darījusi zināmu, ka šī fotosesija bija īsts izaicinājums, jo, izrādās, ka Džūlija baidās no augstuma, bet fotogrāfijās redzams, ka lielākā daļa bilžu ir tapušas uz klintīm.

Intervijā aktrise atzīmēja, ka mūsdienīgas sievietes nemitīgi vēlas visu kontrolēt un nevēlas parādīt savas vājības. Viņa sacīja, ka vajadzētu iemācīties būt vājām un nebaidīties lūgt pēc palīdzības, kad tas ir patiešām nepieciešams, jo sievietei nav jāvar izdarīt visu vienai pašai.

Pati aktrise 50 gadu vecumā ļoti aktīvi papildina savu Instagram kontu, kurā bieži publicē dažādas fotogrāfijas no filmēšanas laukumiem un dažādiem saviesīgiem pasākumiem.

LA.lv