Kokteilis
Baudi

Kinoteātrī “Splendid Palace” notiks īpašie Bērnu rīti0

Foto: Pixabay

Arī šogad kinoteātris “Splendid Palace” turpina priecēt pašus jaunākos skatītājus, piedāvājot sestdienu rītos īpašus seansus bērniem.

Līdz ar senioru seansiem un Jauniešu kinoakadēmiju, vēlamies īpaši palutināt arī ģimenes ar bērniem, tādēļ kinoteātra bērnu programmā piedāvājam visaktuālāko bērnu auditorijai piemēroto repertuāru.

Jau šajā sestdienā, 19. janvārī, pulksten 12:00 ģimenes ar bērniem laipni aicinātas noskatīties animācijas filmiņu “Asteriks: brīnumdziras noslēpums”. Šī 2018. gadā Francijā radītā filmiņa stāsta par gudrinieku Asteriku un labestīgo spēkavīru Obeliksu, kuri dodas ceļojumā pa Galliju, lai atrastu jauno brīnumdziras noslēpuma sargātāju. Filma dublēta latviešu valodā.

Publicitātes foto

26. janvārī un 9.februārī pulksten 12:00 gaidīsim mazos skatītājus uz Olafa Okonova un Gunita Grošas Latvijā radīto piedzīvojumu filmu visai ģimenei –“Vecā dārza noslēpums” par uzņēmīgu bērnu četrotni un dārzu, kas slēpj ko īpašu. Lomās: Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīlija Jakubāne, Emīls Pohorželskis, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane, Gatis Gāga un citi. Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.

Publicitātes foto

2. februārī un 16. februārī 12:00 aicinām visus noskatīties īpaši gaidīto režisora Edmunda Jansona animācijas filmiņu

Publicitātes foto

”. Piedzīvojumiem bagātajā stāstā iepazīsim Jēkabu, kurš dzīvo Rīgas centrā. Viņam patīk sapņot, un viņš tic, ka sapņi piepildās. Pēkšņi tētis paziņo, ka Jēkabam vesela nedēļa būs jāpavada pie radiem pilsētas nomalē. Maskačkas svešādā vide, pašpārliecinātā māsīca Mimmi, tēvocis – pirāts un suns, kas miedz ar aci, ir tikai sākums neparastiem piedzīvojumiem. Izrādās, uzņēmējs Rausis plāno pārvērst romantisko priekšpilsētu bezpersoniskos debesskrāpjos. Bērni un suņi ir gatavi to glābt. Vai izdosies? Filma latviešu valodā.

Savukārt 23. februārī pulksten 12:00 redzēsim bērnu jau iemīļotās varones Lotes jaunos piedzīvojumus animācijas filmiņā “Lote un pazudušie pūķi”. Filma dublēta latviešu valodā.

Biļešu cena:

  • Pieaugušajiem – 7.50 Eur
  • Studentiem 5.5 Eur
  • Bērniem, skolēniem, senioriem – 4.50
  • Bērniem vecumā līdz 3 gadiem ieeja bezmaksas
  • Biļetes iespējams iegādāties kinoteātra kasē, kā arī www.splendidpalace.lv
LA.lv