Kokteilis
Apbrīno

Kimas Kardašjanas trenere atklājusi, kā zvaigzne uztur sevi tik izcilā fiziskā formā0

Foto: REUTERS (LETA)

Šobrīd nevienam vairs nav šaubu par to, ka Kima Kardašjana ir ieguvusi savu labāko fizisko formu. Par to viņa var pateikties savam gribasspēkam un savai trenerei Melisai Alkantarai. Par to, kā Kimai izdodas izskatīties tik satriecoši, kā šobrīd, atklājusi pati trenere.

Neraugoties uz to, ka Kimai neskaitāmas reizes ir ticis pārmests, ka viņa savas fotogrāfijas pirms izlikšanas sociālajos tīklos uzlabo ar dažādu aplikāciju palīdzību, beidzamajā laikā slavenība patiešām ir ļoti mainījusies. Trīs bērnu māmiņa Kima ir zaudējusi svaru, uzlabojusi figūru un tagad var justies patiešām satriecoši arī uz sarkaniem paklājiem dažādos saviesīgos pasākumos.

Trenere Melisa Alkantara austrāļu izdevumam Daily Mail pastāstūjusi, ka Kanje Vesta laulātā draudzene jau pāris mēnešus smagi strādā pie savas fiziskās formas. Kā viņa apgalvo, Kima nekoncentrējas uz konkrētām ķermeņa grupām, bet velta uzmanību visam augumam un pašsajūtai kopumā.

Getting ready this morning with my new lips from the KKW X MARIO

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kima ļoti rūpīgi seko tam, ko ēd un lai dotos uz treniņiem rītu sāk jau četros, neraugoties uz to, ka viņai ir dažādi citi projekti, nemaz nerunājot par to, ka viņa ir trīs bērnu mamma.

“Ja jūs vēlaties tikpat skaistu sēžamvietu kā Kimai, vajadzīga ir spēcīga mugura. Vēlaties spēcīgu muguru? Trenējiet vēdera muskulatūru! Un tā vienu pēc otra,” teikusi trenere.

‪Let’s March! @AMarch4OurLives @EveryTown (Wear Orange) 📸 BACKGRID

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Interesanti, ka sākotnēji Kima mācījusies tikai pareizu “tupšanās” tehniku un tikai pēc tam Melisa viņai atļāvusi šos vingrojumus izpildīt ar svariem. Mērķis, ko realitātes šovu zvaigzne Kima vēlas sasniegt ir: lai viņa justos labi un ķermenim būtu skaists muskuļu relfejs.

“Kaloriju samazināšana ēdienkartē nesniegs gaidīto rezultātu, ja nebūs treniņu sporta zālē,” – apgalvo Kimas trenere.

Šobrīd Kima regulāri izpildot vingrojumus, cilājot smagus svarus, ceļot stieni no zemes līdz gurnu līmenim. Tas lieliski nodarbina muguras muskulatūru, kā arī sēžamvietas muskuļus.

Piekrītiet, ka pateicoties savai gribai un mērķtiecībai Kimu var tikai apskaust.

Yeezy Season 7

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv