Kokteilis
Apbrīno

Kimai Kardašjanai un Kanje Vestam gaidāms ceturtais mazulis0

Foto: REUTERS/LETA

Šī gada sākumā Kima Kardašjana un Kanje Vests paziņoja par ģimenes pieaugumu, kad viņu dzīvē ienāca trešais bērniņš – meitiņa Čikāga Vesta, kura tika iznēsāta un laista pasaulē ar surogātmātes palīdzību. Neilgi pēc Čikāgas nākšanas pasaulē šī gada janvārī, presē sāka izskanēt baumas, ka Kima apsver vēlreiz izmantot surogātmātes pakalpojumus, kas varētu iznēsāt viņas ceturto bērniņu. Kardašjana šo ziņu gan kategoriski noliedza, bet šobrīd pāris ir nācis klajā ar paziņojumu, ka ir sava ceturtā bērniņa gaidībās.

Foto: KAMAU/LETA

Medijos izskanējusī informācija liecina, ka Kardašjana un Vests savu mazuli plāno sagaidīs jau pavisam drīz. Noskaidrots arī bērna dzimums – tas būšot vēl viens puisītis – mazais brālis vecākajam dēlam Saintam un māsām Nortai un Čikāgai.

Welcome to the good life…

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Pēc tam, kad pasaulē bija nākuši Kardašjanas pirmie bērni Norta un Saints, ārsti Kimu brīdināja, ka vēl viena bērna iznēsāšana var apdraudēt viņas veselību un pat dzīvību. Tāpēc plānojot jau trešo mazuli, Kima meklēja surogātmāti, kas viņiem varētu palīdzēt.


Pavasara intervijā žurnālam Elle, Kimai tika uzdots jautājums, vai viņa vēlētos vēl vienu mazuli, uz ko viņa atbildēja: “Es pagaidām to nezinu. Es jūtos lieliski tieši šajā brīdī, mana sirds ir mīlestības pilna un esmu laimīga tieši te un tagad ar to, kas man ir”.

Kima gan tāpat arī sacīja: “Ceturtais bērns mūsu ģimenē visdrīzāk, ka būtu pēdējais, jo nezinu vai spēšu tikt galā ar tik lielu atbildību. Man ir svarīgs arī mans laiks, un domāju, ka tas ir nozīmīgs faktors ikvienam pārim, kad sieviete spēj sniegt vienlīdzīgu uzmanību kā bērniem, tā arī mīļotajam vīram”.

LA.lv