Čikāga Vesta vēl nav pat gadu veca, bet Kenija Vesta un Kimas Kardašjanas jaunākā meitiņa jau ir paspējusi kļūt par slavenību kosmētikas kampaņā – KKW Beauty. Kardašjanas Vestas sociālajā kontā Instagram publicēta bilde, kurā prožektoru gaismās pozē māmiņu ar meitu. Fotogrāfijā redzams, kā atkalināta Kima tur rokās meitiņu Čikāgu, piespiestu sev pie krūtīm, un abām dāmām acis ir cieši aizvērtas. Jāpiebilst, ka Kimas acu plakstiņi ir krāsoti metāliskā fuksiju tonī, jo tieši šī acu ēna ir arī produkts, ko abas daiļavas reklamē.


Šķiet, ka visa Kardašjanu ģimene un viņu bērni ir lieli Kimas kosmētikas fani. Dažas dienas pirms šīs fotogrāfijas publicēšanas, Kima bija publicējusi foto, kurā redzama viņas otra meita Norta Vesta. Bildē Nortai uz acīm bija uzklāts spilgts, apelsīnu oranžs acu zīmulis. Šī fotogrāfija izraisījusi plašas diskusijas sabiedrībā, jo komentāros pavīdējuši tādi viedokļi kā: vai 5 gadus vecs bērns nav par jaunu, lai sāktu lietot dekoratīvo kosmētiku. Jāatzīst, ka tad, ja mammai pieder pāris miljonu vērts skaistumkopšanas uzņēmums, šādi viedokļi viņām, visticamāk, ir mazsvarīgi.

 

View this post on Instagram

 

My cutie 💥⚡️💥

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Jau jūnijā Kima Kardašjana paziņoja, ka viņas vecākā meita Norta ir pilnībā iesaistījusies skaistuma pasaulē. Kima uzsvēra, ka viņas meitai ir ļoti svarīgs matu sakārtojums, mazliet kosmētikas, turklāt viņai vienmēr bijis būtisks apģērbs, ko viņa valkā.