Kokteilis
Apbrīno

Kensingtonas pils darbinieks atklājis, par ko nemitīgi plūcas princese Šarlote un princis Džordžs0


Princese Šarlote un princis Džordžs savā pirmajā skolas dienā.
Princese Šarlote un princis Džordžs savā pirmajā skolas dienā.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Sešgadīgais princis Džordžs un četrgadīgā princese Šarlote kopā pavada lielāko daļu savas dienas. Pēdējā laikā māsa un brālis esot sākuši biežāk strīdēties.

Kembridžas hercogu bērni daudz kontaktējas arī ar saviem skolas biedriem privātajā skolā, taču visu pārējo laiku viņi pavada lielākoties viens otra sabiedrībā. Kāds Kensingtonas pils darbinieks apgalvo, ka kopš brīža, kad Šarlote ir piebiedrojusies savam vecākajam brālim skolas gaitās, viņi ir ļoti satuvinājušies. “Keita Midltone teica princesei Šarlotei: “Džordžs tevi vedīs pa šo ceļu,” – stāstījis darbinieks.

Tomēr starp brāli un māsu valda tieši tādas pašas attiecības, kādas tās ir starp jebkuru brāli un māsu pasaulē, kas nav princis un princese. Dažreiz viņi karstasinīgi strīdas. “Parasti tas notiek par muļķīgām un ikdienišķām lietām. Piemēram, par kādu rotaļlietu vai kurš skatīties kuru televīzijas kanālu,” – pastāstīja darbinieks.

Princesei Šarlotei un princim Džordžam esot ļoti atšķirīgi raksturi. “Šarlote ir ļoti pašpārliecināta meitene un viņai ļoti patīk, ka lielākā daļa uzmanības tiek veltīta viņai. Princis Džordžs ir daudz “klusāks”, lai arī viņš dažkārt izrāda cīņu par “varu”,” – pasmējās darbinieks.

Princis Viljams un Keita Midltone cenšas audzināt princi Džordžu vēl atbildīgāk, jo viņš, ļoti iespējams, kādreiz mantos karaļa titulu. Viņi māca bērnam tādas svarīgas lietas kā rūpes un atbildība. “Lielāko daļu laika bērni satiek labi. Princis Džordžs ir patiešām lielisks puisēns un tikpat lielisks vecākais brālis, kurš pieskata jaunāko māsu, princesi Šarloti un mazo brāli, princi Luisu. Viņš vienmēr ir izrādījis rūpes par savu māsu un brālīti. Bet mazais princis Luiss ir ļoti pieķēries mammai, Keitai, un ir īsts mammītēs dēliņš,” – teica darbinieks.

Saistītie raksti

“Kad Keita un princis Viljams nepilda savus tiešos karaliskos pienākumus, savā brīvajā laikā viņi vienmēr ir kopā ar saviem trim bērniem,” – darbinieks sacījis izdevumam “Daily Express”.

Atgādināsim, ka pirms kāda laika 93 gadus vecā Lielbritānijas karaliene Elizabete II dalījās savās pārdomās, sakot, ka tieši princesei Šarlotei piemīt visas tās īpašības, kas palīdzētu viņai kļūt par izcilu karalieni.

LA.lv