Romantiskās attiecības starp Keitiju Periju (33) un aktieri Orlando Blūmu jau sen vairs nav noslēpums. Dziedātājas koncertos Japānā, kas notika marta beigās, aktieris pavadīja laiku kopā ar savu mīļoto sievieti. Keitija vēlāk atzinās, ka ir veltījusi viņam arī vienu no savām dziesmām.

Atgādināsim, ka par abu slavenību romantiskajām attiecībām sāka tenkot jau pirms diviem gadiem. Tiesa, no tā brīža pāris paspēja gan izšķirties, gan salabt. Taču ziņas par abu saderināšanos gan izrādījās jaunums! Interesanti, ka tas kļuva zināms gluži vai nejauši. Raidījumā Entertainment Tonight, kurā piedalījās Keitija, raidījuma vadītāja pajautāja, kā zvaigzne izturas pret flirtu ar simpātiskiem vīriešiem, uz ko dziedātāja negaidīti atbildēja: “Noteikti nē! Jo es esmu saderinājusies un ļoti laimīga!”

Raidījuma vadītāja pārjautāja, vai viņa jau sen ir saderināta? Keitija apstiprināja faktu par saderināšanos un atbildēja, ka tas noticis nesen. Tā arī kļuva zināms, ka dziedātāja Perija un aktieris Orlando Blūms var ar saviem faniem padalīties šajā priecīgajā ziņā.

Foto: REUTERS (LETA)
Aktieris Orlando Blūms. Foto: REUTERS (LETA)