Prinča Džordža un princeses Šarlotes mamma Keita Midltone jau informēja, ka tuvojoties siltākajiem un ģimeniskākajiem gada svētkiem Ziemassvētkiem, viņas bērni jau sākuši tiem nopietni gatavoties. Portāls kokteilis.lv jau informēja, ka vizītes laikā Lesterā, Viljams un Keita apmeklēja arī Lesteras Universitāti, kur sarunā ar kādu sievieti Keita atzina, ka Ziemassvētki ir viņas bērnu mīļākie svētki. Turklāt bērni sākuši veidot dekorus Ziemassvētku eglītei un mācīties jaunas Ziemassvētku dziesmas.

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Ekskluzīvā intervijā portālam The Telegraph prinča Džrodža un princeses Šarlotes vecmāmiņa Kerola Midltone atklāja kādu viņiem kopīgu un īpašu svētku tradīciju. Ik gadu pirms Ziemassvētkiem Kerola katram savam mazbērnam sarūpē īpašu Ziemassvētku eglīti, kas tiek novietotas viņu istabās. Turklāt, princis Džordžs un princese Šarlote šīs eglītes rotā tā, kā pašiem patīk. Tādā veidā viņi attīsta savas radošās personības, izbauda patiesu Ziemassvētku gaidīšanas prieku un paši parūpējās par Ziemassvētku dekorācijām svētku eglītei.

Prinča Luisa kristības: Keita Midltone ar princi Luisu, princis Džordžs, princis Viljams un princese Šarlote. Foto: MEGA/ Scanpix

Jāpiemin fakts, ka Viljamam un Keitai ir ļoti tuvas attiecības ar visu Midltonu ģimeni. Pēc tam, kad 2013. gadā piedzima princis Džordžs, jaunā ģimene pameta galvaspilsētu un devām uz Midltonu ģimenes mājām Baklberijā, lai aizbēgtu no sabiedrības un mediju acīm.

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Arī svētkos Kembridžas hercogu pāris cenšas pavadīt laiku kopā ar Keitas ģimeni. Lielākoties Viljams un Keita ar bērniem dodas atpūsties uz Anmerhola namu. Anmerhola (Anmer Hall) ir 10 guļamistabu lauku māja, kas ir karalienes Elizabetes II privātīpašums. Plašais un greznais nams atrodas Norfolkas grāfistē Anglijā uz Viņas Majestātei piederošās Sandringemas zemes. Šo māju karaliene pasniedza kā kāzu dāvanu mazdēlam princim Viljamam un viņa sievai Kembridžas hercogienei Ketrīnai. Līdz 2017. gadam jaunā ģimene to izvēlējās par savu galveno dzīvesvietu. Kad viņu pirmdzimtais princis Džordžs sāka apmeklēt skolu, princis Viljams ar sievu un bērniem pārcēlās uz Kensingtonas pils apartamentiem Londonā.

Līdz šim brīdim karaļnams nav publicējis informāciju par to, kur Viljams un Keita Ziemassvētkus sagaidīs šogad. Taču, ja viņi atkal dosies uz ģimenes mājām Baklberijā, vairāk kā skaidrs, ka ģimenes svētki būs krāšņi, silti un ģimeniski.