Kokteilis
Stilo

Keitas Midltones, Andželīnas Džolijas un citu krāšņie tērpi BAFTA svinīgajā ceremonijā0


Aktrise Andželīna Džolija.
Aktrise Andželīna Džolija.
Foto: REUTERS/ LETA

18.februāra vakarā Londonā norisinājās ikgadējā un viena no pasaulē prestižākajām, britu kinobalvas BAFTA pasniegšanas ceremonija. Uz sarkanā paklāja izgāja ne tikai kinozvaigznes, bet arī britu aristokrāti.

Nominantu vidū un starp ceremonijas viesiem bija daudz pasaules līmeņa slavenību: aktrises Andželīna Džolija, Dženifera Lourensa un Selma Haijeka, aktieri Orlando Blūms un Gerijs Oldmens, kā arī daudzi citi aktieri, režisori un scenāristi – tie visi bija ieradušies atrādīt savus greznos tērpus un, protams, saņemt prestižās balvas.

Tomēr vakara gaitā vislielāko uzmanību piesaistīja princis Viljams un hercogiene Keita Midltone, kura ir trešā bērniņa gaidībās.

Lielākais vairums bija izvēlējušies pasākumam efektīvus un krāšņus tērpus melnā krāsā, sekojot nerakstītam ceremonijas “dress – kodam”, tomēr hercogiene Keita, piemēram, priekšroku deva vakara kleitai tumši zaļā krāsā – iespējams, lai akcentētu savu piederību karaliskajai ģimenei.

Saistītie raksti

Savukārt krievu izcelsmes modele un TV vadītāja Viktorija Bonja acīmredzot vēlējās būt ļoti pamanāma, tāpēc svinīgo ceremoniju apmeklēja apspīlētā mini kleitiņā, kas bija kā “nobārstīta” ar zelta kapeiciņām.

Foto no sarkanā paklāja “BAFTA 2018”:

LA.lv