Kokteilis
Apbrīno

Keita Midltone sarīkojusi traku skandālu princim Viljamam un viņa draugam par abu nepiedienīgu uzvedību0


Princis Viljams un Keita Midltone divus mēnešus pirms kāzām – 2011.gada februārī.
Princis Viljams un Keita Midltone divus mēnešus pirms kāzām – 2011.gada februārī.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Kembridžas hercogiene Keita Midltone vienmēr ir centusies uzvesties kā īsta augstdzimusi dāma. Pat tad, kad viņa vēl nebija kļuvusi par hercogieni un apprecējusies ar princi Viljamu, tieši viņa bijusi tā, kurai vienmēr rūpējusi reputācija.

Karaliskās ģimenes eksperte Vikija Vorda pastāstījusi par kādu notikumu, kas noticis vēl tajos laikos, kad Keitai un Viljamam nebija bērnu un viņi, kopā ar draugiem, atpūtās Ibizas salās. “Toreiz no visas lielās kompānijas, kas izklaidējās bāros un deldēja naktsklubu deju grīdas, tieši Keita bija tā, kas visvairāk pārdzīvoja – kādu iespaidu par viņiem tas radīs…,” – teikusi Vikija.

Kādu nakti princis Viljams pēc neskaitāmiem kokteiļiem, kopā ar draugu Gaju Pelliju, kas ir labi zināms arī britu sabiedrības aprindās, braukāja ar velosipēdiem apkārt villai, kurā atpūtās kompānija, smējās, jokoja un arī lamājās. Toreiz pie viņiem iznākusi Keita no mājas un sarīkojusi skandālu. “Izbeidziet tā uzvesties! Katrs var jūs tagad novērot. Ejiet aiz mājas, iekšpagalmā!” – viņa paziņojusi.

Saistītie raksti

Vorda teikusi, ka par lielu pārsteigumu gan Gajs, gan Viljams viņu esot paklausījuši. “Tie divi, kā tādi nosodīti skolas puikas nodurtām galvām devās prom… Iespējams, princim Viljamam tas arī nepatika, tomēr viņš saprata, ka Keitai, protams, ir taisnība,” – sacījusi karaliskās ģimenes eksperte.

Šo gadu laikā Keita vairākkārt ir likusi vīram “nākt pie prāta”. Tas ir ļāvis viņam kļūt par to princi Viljamu, kādu mēs pazīstam šodien. Turklāt studiju gados Viljams nudien nebija tik ieturēts un “prātīgs”. Šobrīd, jāatzīst, tieši Keitai Midltonei un princim Viljamam starp karaliskās ģimenes locekļiem ir teju nevainojama reputācija – viņi lieliski pilda savus pienākumus un ievēro karaliskās ģimenes etiķeti, ziņots izdevumā “Daily Express”.

LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
4 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
3 stundas