Nesen tika oficiāli izziņots, ka Keita Midltone šogad piedalīsies dārza dizaina veidošanā šova Royal Horticultural Society’s Chelsea Flower ietvaros. Arī Kensingtonas pils pārstāvji pils oficiālajā Instagram kontā atklājuši dažas interesantas ziņas par Kembridžas hercogienes iesaisti dārza dizaina veidošanā.


Saskaņā ar Kensingtonas pils publicēto informāciju, Kembridžas hercogiene, Andrē Deivis un Adams Vaits, un @_RHS lepojas, ka visbeidzot var atklāt kopīgos dizaina plānus. “Atgriešanās dabas dārzā” sauc šo dārzu. Turklāt, šis dārzs aicina ģimenes ar bērniem atgriezties pie dabas, izceļot tās priekšrocības, kā būšana svaigā gaisā un nodarbošanās ar fiziskām aktivitātēm, veicina garīgo un fizisko labsajūtu.

Patiesībā tika publicēta arī dārza dizaina skice, kas atklāja, ka parka dārzā plānots uzstādīt dažādus rīkus, kas paredzēti ne vien ķermeņa trenēšanai, bet arī nodrošinātu lieliski pavadīt laiku bērniem un pusaudžiem, un visiem kopā.

Vēl iedvesmojošāks ir fakts, ka šī dārza dizains akcentē ne vien cilvēka fizisko un emocionālo labsajūtu, bet arī motivē veicināt saikni ar apkārtējo pasauli. Kensingtonas pils savā Instagram profilā rakstīja: “Dārzā pavadītais laiks, cerams, radīs lieliskas atmiņas par tajā pavadīto laiku, un iedrošinās citus iziet ārpus ierastās vides, un gūt jaunu pieredzi dabā.”


Saskaņā ar mediju sniegto informāciju, veidojot šī dārza dizainu, Keita Midlone iedvesmojusies no dārza, kam arī pati veidojusi dizainu Anmerhola nama pagalmā, lai viņas bērni – princis Džordžs un princese Šarlote to varētu izbaudīt.

Demonstrējot savu aizrautību un nepārtrauktu atbalsu ģimenēm ar bērniem, Keita Midltone cer iedvesmot ģimenes doties pavadīt brīvo laiku pie dabas. Fakts, ka Kembridžas hercogiene ir tik apņēmības pilna veicināt garīgo un fizisko labsajūtu, ir apburošs. Turklāt tas pierāda, cik mērķtiecīgi un nopietni viņa dara savu darbu.