Kokteilis
Apbrīno

Keita Midltone radījusi krāšņu dārzu, lai iedvesmotu ģimenes pavadīt laiku svaigā gaisā0

Foto: RS/SCANPIX/LETA

Nesen tika oficiāli izziņots, ka Keita Midltone šogad piedalīsies dārza dizaina veidošanā šova Royal Horticultural Society’s Chelsea Flower ietvaros. Arī Kensingtonas pils pārstāvji pils oficiālajā Instagram kontā atklājuši dažas interesantas ziņas par Kembridžas hercogienes iesaisti dārza dizaina veidošanā.


Saskaņā ar Kensingtonas pils publicēto informāciju, Kembridžas hercogiene, Andrē Deivis un Adams Vaits, un @_RHS lepojas, ka visbeidzot var atklāt kopīgos dizaina plānus. “Atgriešanās dabas dārzā” sauc šo dārzu. Turklāt, šis dārzs aicina ģimenes ar bērniem atgriezties pie dabas, izceļot tās priekšrocības, kā būšana svaigā gaisā un nodarbošanās ar fiziskām aktivitātēm, veicina garīgo un fizisko labsajūtu.

Patiesībā tika publicēta arī dārza dizaina skice, kas atklāja, ka parka dārzā plānots uzstādīt dažādus rīkus, kas paredzēti ne vien ķermeņa trenēšanai, bet arī nodrošinātu lieliski pavadīt laiku bērniem un pusaudžiem, un visiem kopā.

Vēl iedvesmojošāks ir fakts, ka šī dārza dizains akcentē ne vien cilvēka fizisko un emocionālo labsajūtu, bet arī motivē veicināt saikni ar apkārtējo pasauli. Kensingtonas pils savā Instagram profilā rakstīja: “Dārzā pavadītais laiks, cerams, radīs lieliskas atmiņas par tajā pavadīto laiku, un iedrošinās citus iziet ārpus ierastās vides, un gūt jaunu pieredzi dabā.”


Saskaņā ar mediju sniegto informāciju, veidojot šī dārza dizainu, Keita Midlone iedvesmojusies no dārza, kam arī pati veidojusi dizainu Anmerhola nama pagalmā, lai viņas bērni – princis Džordžs un princese Šarlote to varētu izbaudīt.

Demonstrējot savu aizrautību un nepārtrauktu atbalsu ģimenēm ar bērniem, Keita Midltone cer iedvesmot ģimenes doties pavadīt brīvo laiku pie dabas. Fakts, ka Kembridžas hercogiene ir tik apņēmības pilna veicināt garīgo un fizisko labsajūtu, ir apburošs. Turklāt tas pierāda, cik mērķtiecīgi un nopietni viņa dara savu darbu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
51 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
9 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
30 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas