37 gadus vecā Keita Midltone, Anglijas prinča Viljama sieva ir trīs bērnu mamma – abu ģimenē, kā zināms, aug vecākais dēls princis Džordžs, vidējā meita princese Šarlote un pastarītis princis Luiss. Tomēr Keita atzinusies, ka ļoti labprāt kļūtu par mammu vēl vienam bērniņam. Par to ziņo izdevums Daily Mail.

Šīs ziņas izdevumam izpaudusi kāda Keitas un Viljama draudzene, kura apgalvojusi, ka Keitu ir pārņēmusi “bēbīšu mānija”. Un Keita patiešām apsverot domu ieņemt vēl vienu mazuli, neskatoties uz to, ka jau pagājušajā reizē – gaidībās ar princi Luisu viņu mocīja spēcīga toksikoze.

Karaliskās ģimenes locekļi zina, cik grūti patiesībā Keitai ir iznēsāt bērnus. Visas iepriekšējās trīs reizes, kad viņas grūtniecību oficiāli apstiprināja Kensingtonas pilns, Keita ilgu laiku nerādījās sabiedrībā, jo mocījās ar sliktu pašsajūtu. Īpaši pēdējā reizē, kad Keita bija stāvoklī ar jaunāko princi Luisu, toksikozes dēļ viņa divas reizes pat nokļuva slimnīcā.

Nav zināms, vai Keitas plāni par vēl vienu mazuli ir saskaņā ar karalienes Elizabetes II plāniem. Jau rakstījām, ka karaliskās ģimenes eksperti norādījuši – visticamāk, ka karaliene drīzumā gatavojas atkāpties no troņa un savam amatam sagatavo sava mazdēla, prinča Viljama sievu Keitu Midltoni.