Kokteilis
Stilo

Kaut kas nedzirdēts! Matu taisnošana ar kokosriekstu pienu0

Foto – Shutterstock

Daudzas sievietes sapņo par gariem un taisniem matiem. Bet tradicionālās, ķīmiskās un termiskās matu taisnošanas metodes var matus neatgriezeniski sabojāt.

Izmantojot matu taisnošanai dabas izcelsmes produktus, jūs ne tikai ietaupīsiet līdzekļus, bet arī iegūsiet tādu pašu efektu, saglabājot matu veselību.

Augu bāzes produkti matu taisnošanai mitrina matus, padarot tos gludus un paklausīgus. Un, kas ir pats labākais, – jūs to visu varēsiet darīt mājās, netērējot laiku priekš došanās uz salonu.

1. Ielejiet kokosriekstu pienu trauciņā un ļaujiet tam stāvēt tik ilgi, kamēr pa virsu izveidosies biezumu kārta. Kokosriekstu pienu var nopirkt veikalos pie BIO produktiem.

2. Sabiezējumu ar karoti uzmanīgi nosmeliet un sajauciet ar 3 ēdamkarotēm svaigi spiestas citrona sulas.

3. Pievienojiet pa 3 pilieniem no šīm ēteriskajām eļļām: lavandas, dadža, kumelīšu. Ēteriskās eļļas palīdzēs atslābināt un nogludināt matu cirtas.

4. Maisījumu ielieciet ledusskapī uz nakti vai uz tik ilgu laiku, kamēr tas sabiezēs.

5. Ar pirkstiem iemasējiet maisījumu matos, īpaši rūpīgi matu saknēs un galos. Aptiniet matus ar dvieli un noturiet vismaz stundu, kamēr līdzeklis pilnībā iedarbosies.

6. Izmazgājiet matus ar situ ūdeni un šampūnu. Skalojiet tos lielā ūdens daudzumā, lai pilnībā izskalotu taisnošanas līdzekli. Lai taisnošanas efekts būtu pilnīgs, procedūru vajag atkārtot 2-3 reizes nedēļā.

Saistītie raksti

Jūs iegūsiet skaistus, taisnus un mirdzošus matus, jo kokosriekstu piens dziļi mitrina matu saknes un matus visā to garumā.

 

LA.lv