Kokteilis
Apbrīno

Katrs jūk prātā pa savam: zvaigžņu ēdienkartē māls, zirnekļi, ledus…0


Amerikāņu dziedātāja Fērdžija.
Amerikāņu dziedātāja Fērdžija.
Foto – Leta/EPA

Saviem faniem zvaigznes ir ideāli un cilvēki, kurus tā vien gribas kopēt. Tomēr ir dažas lietas, ko tomēr nevajadzētu ieviest savā ikdienas dzīvē, piemēram, dažas visai īpatnējas ēdienkartes vēlmes.

Andželīna Džolija

Foto – Leta/AFP

Aktrise dievina Kambodžu. Šajā valstī viņa jūtas kā mājās un kas zina, varbūt kādā no iepriekšējām dzīvēm, tieši tur aktrise dzīvojusi. Jo kā gan citādi var izskaidrot viņas mīlestību pret savādo vietējo ēdienu? Džolija ar baudu ēd zirnekļus, vaboles un skorpionus. Turklāt dažkārt dzīvus! Cerēsim, ka ar Bredu Pitu viņi neizšķīrās prusaku saujas dēļ, ko Andželīna pagatavoja kādā no ēdienreizēm.

Fērdžija

Foto – Leta/AFP

Šķiet, Fērdžija ir sajukusi prātā. Kādā no intervijām viņa atzinās, ka katru dienu dzer ābolu etiķi. „Divas ēdamkarotes. Esmu pamanījusi, ka mana kuņģa darbība ir mainījusies. Es vienkārši noticēju savai pašsajūtai. Man nav nekādu noslēpumu,”- atklāja dziedātāja. Starp citu, ābolu etiķi dievina arī Megana Foksa. Aktrise kaut kur ir izlasījusi, ka tieši šis produkts palīdzējis pašai Kleopatrai saglabāt slaido līniju. Skaistums, protams, prasa upurus, bet vai tiešām šādus?

Nikolass Keidžs

Foto – Leta/AP

Pirms pasūtīt gaļu restorānā, Nikolass Keidžs iedomājas, kā dzīvnieki ir mīlējušies. Ja viņa fantāzijās šis process izskatās estētiski nevainojami, viņš pasūta tā dzīvnieka gaļu, ja nē – tad izvēlas kaut ko citu. Tā, piemēram, aktieris uzskata, ka cūkas mīlējas pretīgi. „Es domāju, ka visnotaļ cienīgas seksa jautājumos ir zivis. Arī putni. Bet cūkas.. ne pārāk, tādēļ es neēdu cūkgaļu,” kādā no intervijām paziņoja Keidžs.

Šeilīna Vudlija

Foto – Leta/AP

Šeilīnai vispār ir ļoti interesants domu gājiens. Viņa ietur paleolītisko diētu, kas balstās uz tādu produktu lietošanu uzturā, ko ir ēduši cilvēki akmens laikmetā. Ēdienu izvēle patiesi izskatās visai mežonīga – aļģes, skābēti kāposti, buljons no kauliem un … māls! Nē, māls netiek ieteikts sejas maksu izmantošanā, bet gan kā viens no uztura produktiem. To Šeilīna uzzinājusi no kāda afrikāņu taksometra vadītāja. Pēc viņa vārdiem, māls attīra organismu no smagajiem metāliem un radioaktīvajiem izotopiem.

Renē Zelvēgere

Foto – Leta/Reuters

Visu mūžu Renē Zelvēgere ir cīnījusies ar lieko svaru. Šo gadu laikā viņa ir izmēģinājusi visas iespējamās diētas un beidzot ir atradusi veidu, ka piemānīt kuņģi. Kārtējās bada lēkmes laikā aktrise ēd ledu! Renē saldētava ir piebāzta ar visdažādāko formu ledus gabaliņiem: dažādībai viņa pat pieļauj sasaldēt ne tikai ūdeni, bet arī sulas, limonādes un smūtijus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv