Kokteilis
Dzīvo

Kategorisks NĒ: ko nekad un nekādos apstākļos nedarīs katrs zodiaka zīmes pārstāvis0

Foto: Pixabay

Šis amizantais zodiaks atklās to, kāds tabu ir katram zodiaka zīmes pārstāvim vai citiem vārdiem runājot – kādiem (bieži vien tikai sev saprotamiem) principiem šie cilvēki vienmēr paliks uzticami!

Auns

Auns izdarīs visu, lai kāds viņu uzskatītu par vajadzīgu un līdz pēdējām brīdim domās, ka pats kontrolē situāciju. Pat, ja viņš kļūdīsies viņš nekad citiem nelūgs palīdzību. Nekad.

Vērsis

Nevajag šiem cilvēkiem stāties viņu ceļā. Jo, ja viņi sajutīs, ka tu apdraudi (vai mēģini to darīt) viņu mērķus un ieceres vai vēl trakāk – apdraudi viņu komforta zonu, viņi tevi iznīcinās. Atceries, Vērši nekad nemaina savus principus.

Dvīņi

Viņi nekad neveltīs vairāk pūles kaut kam, kā tas prasa (un citreiz pat vēl mazāk). Patiesībā viņi ir ļoti slinki. Ja var kādam atdot daļu savu pienākumu, viņi noteikti to izdarīs.

Vēzis

Vēži nekad nenodod savus tuvos cilvēkus un cīnās par viņiem kā Lauva. Nerotaļājies ar Vēzi par šo tēmu – neapspried viņa draugus un tuviniekus, pretējā gadījumā tas var slikti beigties (tev).

Lauva

Nekad neatgādini Lauvām par viņu kļūdām. Viņi to zina, apzinās un analizē, taču runāt par to nevajag, un tam ir ļoti nopietns iemesls – Lauva to nekad tev nepiedos.

Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji nekad neatzīsies, ka kaut kas ir nogājis greizi viņu vainas dēļ. Lai arī kā tu necenstos to pierādīt, Jaunava to neatzīs.

Svari

Svari nekad neuzturēs attiecības ar negodīgiem un lišķīgiem cilvēkiem. Viņi drīzāk nodedzinās visus tiltus nekā uzturēs ar šādiem cilvēkiem attiecības. Un ir vienalga, kas viņi ir – kaimiņš, kolēģis vai draugs (skaidrs, ka bijušais).

Skorpions

Viņi būs patiesi ar tevi tikai tad, kad paši to vēlēsies. Citos brīžos tu pat nenojautīsi, ko viņi domā par tevi vai kādu situāciju.

Strēlnieks

Strēlnieku vājā puse ir dusmas. Viņi tās nekontrolē. Brīžos, kad viņi dusmojas, pieklājība un tolerance ir svešvārdi. Tādos brīžos viņu neprot turēt mēli aiz zobiem un viņi pateiks visiem un visu.

Mežāzis

“Kāpēc kaut ko mainīt, ja tāpat viss ir tik labi?” – šāds dzīves kredo varētu piemist “vidējam” Mežāzim. Viņi patiešām ir bezgala konservatīvi. Ir jāsaprot: savus principus viņi nemainīs ne par kādu naudu.

Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir pamanāmi ar savu kategoriskumu. Ja gadījumā tu esi pieļāvis kļūdu vai uzkāpis uz tā paša grābekļa, no Ūdensvīra tu saņemsi klaju nosodījumu. Jo viņam jau nu gan tā nekad negadās un negadīsies!

Zivis

Vai tev ir gadījies, ka tu ar kādu cilvēku ilgi runā, par kaut ko vienojies un gaidi. Gaidi, gaidi, gaidi un gaidi. Un tas ilgst bezgalīgi. Tagad tu zini, kāpēc tā – šis cilvēks ir dzimis šajā zodiaka zīmē.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: cik labs grāmatu pazinējs tu esi – vari nosaukt šo 18 grāmatu pareizos nosaukumus?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Raimonda Vazdika: “Īsts vīrietis nedzīvo uz sievietes rēķina!”
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: sabiedrībā pazīstami cilvēki bauda festivāla “Rīga Jūrmala” atmosfēru
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SD
Sandra Dieziņa
Latvijā
FOTO, VIDEO: Jaunpilieši nevēlas palikt nomalē 1
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Jaunais Rīgas mērs atklāj, ko vēlas panākt
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Traģiskas ziņas no Vidzemes: dzīvojamās mājas ugunsgrēkā bojā gājis nepilngadīgais
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Soctīklotāji šūmējas: Kam atņems, lai samaksātu par “Rīgas Satiksmes” uzdzīvi?
35 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Pasaulē
Māris Antonevičs: Krievi vairs negrib Štirlicu
3 stundas