Kokteilis
Apbrīno

Kaspars Kambala: “Mūsu motivācijas ir ārišķīgas, salīdzinot ar to, ka bērni ikdienā cīnās ar smagām slimībām…”0

Publicitātes foto

Pirmssvētku laikā Latvijas cīkstoņi Kaspars Kambala, Kristaps Zutis, Zaurs Džavadovs un citi sportisti viesojās Bērnu Onkoloģijas centrā, kā arī apciemoja mazuļus, kas ārstējas Klīniskās universitātes slimnīcā.

Daudzus sportistus redzētais neatstāja vienaldzīgus un viņi dalījās savās pārdomās.

Kaspars Kambala sacīja: “Mēs domājam par savām cīņām, kad mums aplaudē cilvēki… tās motivācijas perspektīvā ir ļoti ārišķīgas. It īpaši, kad tu redzi, ka bērni pavada šeit, slimnīcā, savu laiku, cīnoties ar smagām slimībām. Protams, ka tas liek ļoti pārvērtēt savu dzīvi un motivāciju perspektīvā.”

Savukārt Kristaps Zutis solīja, ka viņš arī turpmāk paliks sociāli aktīvs, jo patiešām uzskata, ka par šādām lietām un šādām problēmām ir jārunā ar sabiedrību un jāpievērš tam cilvēku uzmanība: “Mēs dzīvojam tādā laikā, kad cilvēki sadodas rokās un dzied dziesmas par nodegušu māju, kurai pēc tam tiek ziedoti miljoni. Taču tajā pat laikā tepat mums ir kaudze problēmu, kuras mēs neredzam un kurām paejam garām…”

Sportists Zaurs Džavadovs sacīja, ka pēc redzētā visas ikdienas problēmas šķiet smieklīgas. “Viss, ko tu uzskatīji par problēmām savā dzīvē, salīdzinājumā ar šiem bērniem, ir smieklīgas. Viss, kas tev dzīvē patiesībā ir nepieciešams ir būt laimīgam un veselam,” – viņš sacīja.

Bērnu Onkoloģijas centru un Klīniskā universitātes slimnīcu apmeklēja sportisti: Otto Kovči, Kristaps Bulmeistars, Kaspars Kambala, Kristaps Zutis, Edgars Skrivers, Māris Timofejevs, Zaurs Džavadovs, Oļegs Emeljanovs, Linards Pozdiševs, Roberts Skujiņš.

Sportisti viesojas pie bērniem:

LA.lv
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 4 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
5 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: psihoterapija baseinā
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Sola atvieglot parādu dzēšanu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Piektdienas rīts būs dzestrs, bet pēcpusdienā gaiss iesils līdz +25 grādiem
54 minūtes
LE
LETA
Dabā
Medības pilsētā? Jelgavā aizdomas par stirnu malumedībām
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Igaunijas piekrastē atrasts jūrā pazudušā Aiga Audera kajaks
3 stundas
LE
LETA
Kultūra
JRT būvnieki “ReRe būve1” piedāvā “VNĪ” mierizlīgumu un risinājumu darbu turpināšanai
1 stunda