Kokteilis
Dzīvo

Kas tu esi bijis iepriekšējā dzīvē: 4 veidi, kā to noskaidrot0

Foto: Pexels

Mēs visi kaut reizi sev esam uzdevuši jautājumu, vai iepriekšējā dzīve pastāv un ja tāda ir, kas mēs tajā esam bijuši?

Lūk, dažas metodes, kuras var izmantot, lai uzzinātu nedaudz vairāk par to, kas, iespējams, jūs esat bijis un kādu dzīvi dzīvojusi jūsu dvēsele citā ķermenī.

1. Izanalizējiet, kas jums patīk, aizrauj un rada nostaļģiju

Foto: Pexels

Iespējams, jūs jau kopš bērnības izjūtat spēcīgu aizraušanos ar kādas tautas kultūru vai tradīcijām, bet šajā dzīvē jums ar to nav nekāda sakara. Iespējams, jūs esat dzimis Anglijā, taču jūs aizrauj tibetiešu tradīcijas. Tā var būt zīme, ka jums tās ir tuvas, jo kādā no savām iepriekšējām dzīvēm esat dzīvojis tieši šajā reģionā. Noteikti dodieties ceļojumā uz vietu, kas jūs aizrauj un dara prieku!

2. Pievērsiet uzmanību sapņiem, ko redzat atkārtoti

Foto: Pexels

Padomājiet par tiem sapņiem, kuri ļoti līdzinās realitātei, it īpaši, ja šie sapņi mēdz atkārtoties. Jūs, iespējams, saņemat kādu “vēstījumu” no Visuma, tikai paši to vēl neapzināties. Tāpat arī, ja jūs redzat regulāri sapņus, kas mijās ar vientulības sajūtu, iespējams, tas norāda uz kādu dziļu traumu iepriekšējā dzīvē, kuras sekas jūs izjūtat arī šajā dzīvē.

3. Padomājiet par cilvēkiem, kādi ir jūsu dzīvē

Foto: Pexels

Iespējams, ka kāda nepatīkama pieredze šajā dzīvē attiecībās vai vilšanās kādā cilvēkā ir kā mācību stunda, kas jums ir bijusi jāapgūst jau iepriekšējā dzīvē. Cilvēki mūsu dzīvē nav nejauši – katram no tiem ir sava nozīme. Ezotēriķi uzskata, ka mēs piedzimstam konkrētā dvēseļu grupā, un visi cilvēki, kas tajā ir, atstāj milzīgu ietekmi uz mūsu nākotni.

4. Ielūkojieties spogulī vai ūdens atspulgā

Foto: Pexels

Izslēdziet gaismu un iekārtojieties ērtāk pie spoguļa vai, piemēram, pie rāma ūdens. Koncentrējieties uz jautājumiem un savām domām. Pēc kāda laika jūsu sejas veidols atspulgā sāks transformēties. Pievērsiet uzmanību tam, ko šajā atspulgā redzat.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv