Šo zodiaka zīmju pārstāvji ar savu sarežģīto un reizēm pat neizprotamo raksturu ir pārliecinoši zelta, sudraba un bronzas ieguvēji sacensībā par “vissarežģītāko vīrieti”. Un tā, kuri tie ir?

1. vieta – Vēzis

Vīrietis – Vēzis nemīl uzņemties atbildību un darīt lietas, kas to pieprasa. Viņam tas vienkārši nepatīk. Viņam ideāla sieviete būs “vecis svārkos”, cilvēks, kurš vienmēr varēs pastāvēt par sevi, ja vajag, arī par viņu un galu galā, uzņemsies to sasodīto atbildību, kas viņam nepatīk nemaz. Un, protams, varēs atrisināt arī visas problēmas, ar kurām viņi sastapsies kopdzīves laikā. Visbiežāk vīrietis – Vēzis izvēlas tādu sievieti, kas ir ne tikai pievilcīga, seksuāla un, iespējams, izskatās pat maiga, bet arī ir īsta dzelzs lēdija. Īsāk sakot, Vēzis vēlas sev blakus tādu sievieti, aiz kuras muguras viņš jutīsies kā aiz mūra. Bet vai sieviete ir gatava tāda būt, pat ja var, visu savu dzīvi – tas ir cits jautājums.

2. vieta – Ūdensvīrs

Ūdensvīri ir vieglprātīgi, īpaši tas attiecas uz jautājumiem par finansēm un mājokli. Viņi dzīvo īstā fantāziju pasaulē, ir lieli romantiķi – spēj izdomāt interesantu randiņu uz līdzenas vietas vai sagaidīt sievieti pēc darba ar satriecošām vakariņām. Turklāt viņu fantāzija lido augstu un pārsteigumi nekad nebeidzas. Vai tas patīk visām sievietēm? Nebūt nē – dažas vēlas kaut vienu vai divus paredzamus vakarus. Ticiet vai ne, bet rutīna, ja tās nav pavisam, jums agri vai vēlu sāks ļoti pietrūkt.

3. vieta – Mežāzis

Viņi ir ļoti patmīlīgi, bet savienojumā ar egoismu tas bieži rada dažādas kopdzīves problēmas. Turklāt viņu prasības pret citiem nav augstas, bet pret sevi gan, tāpēc var gadīties, ka viņu paškritisms ir tik kaitinošs, ka reizēm gluži vienkārši vairs nav izturams. Mežāzi vēl arīdzan ir arī principiāli un dažos jautājumos (piemēram, attiecību) – ietiepīgi, tomēr stipra rakstura sieviete šos principus var satriekt pīšļos ar vienu rokas mājienu, jo viņi vēl piedevām, ir arī histēriķi.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem