Kokteilis
Mīli

Kas mūs sagaida jūnijā: mīlestības horoskops brīvajiem un “aizņemtajiem”0

Foto: Unsplash

Kas jūnija mēnesī sagaida attiecībās tiem, kas vēl nav atraduši savu otro pusīti un tiem, kas jau ir pāris?

Auns

Šajā mēnesī Auns sastapsies gan ar intrigām, gan flirtu, gan piedzīvos jaunas aizraušanās! Tas ir brīnišķīgi, ja jūs esat bez partnera, bet ja jums tāds ir – tas var sagādāt ne mazums galvassāpju. Atcerietiestikai to, ka vīrieši flirtu uztver kā nosacītu sacensību, lai palielinātu intimitāti un tuvību attiecībās, bet sievietes – kā mēģinājumu uzsākt attiecības.

Vērsis

Gatavojieties lieliem tēriņiem, tā kā jums nāksies apmierināt sava partnera vēlmes. Jo dzīvē, visbiežāk, neveicas tieši tiem, kas ir skopi. Atcerieties to! Vientuļajiem Vēršiem jāskatās apkārt, neļaujiet sevi izmantot!

Dvīņi

Mīlas attiecības no Dvīņiem pieprasīs radošumu, jums jāatrod brīvs laiks, lai to pavadītu kopā ar savu mīļoto cilvēku. Tiem Dvīņiem, kas ir brīvi, pietrūkst asuma! Atcerieties, ka asumu var atrast tikai “kustoties uz priekšu”, nevis dzīvojot vienmuļi – dodieties izklaidēties, iepazīstieties ar jauniem cilvēkiem. Klausiet savu sirdsbalsi.

Foto: Unsplash

Vēzis

Precētus Vēžus gaida nopietnas domstarpības ar partneri, no kurām arī iespējams izvairīties, ja pārstāsiet būt tik greizsirdīgs. Tā vietā, lai īdētu par to, kā jums kārtējo reizi nav un dzīvē pietrūkst, veltiet laiku savam partnerim. Vientuļajiem Vēžiem ir laiks tikt galā pašiem ar sevi, un tikai tad meklēt savu otro pusīti.

Lauva

Ģimenes Lauvas gaida pārbaudījums attiecībās, neaizmirstiet par “lomu spēlēm”, kas ir jūsu mīļākā nodarbe. Patiesībā tas ir universāls veids kā saglabāt tuvību un intimitāti attiecībās. Lauvām, kas vēl ir vienas, radīsies domas par kopdzīvi kopā ar kādu.

Jaunava

Jāatceras, ka par pateikto jāprot būt arī atbildīgam. Attiecības ir liels darbs, turklāt ne no viena partnera puses! Vientuļajām Jaunavām nav ieteicams uzsākt jaunas attiecības. Izņemot galvas sāpes un izmisumu, nekas no tām vairāk nav gaidāms.

Foto: Unsplash

Svari

Rūpējieties par savu mājas dzīvi un ģimenes attiecībām, citādi tās var arī sabrukt. Jūnijā varat doties ceļojumā kopā ar ģimeni. Bet vientuļie Svari var zaudēt galvu jaunas aizraušanās dēļ, jo ļoti viegli kļūst atkarīgi no jaunām attiecībām. Atcerieties, ka reizēm ir jālieto arī bremžu pedālis, ne tikai gāzes!

Skorpions

Ja nepieņemsiet mērus un neatradīsiet problēmas risinājumu, varat sagaidīt arī attiecību sabrukumu. Taču ja jūs esat noskaņots uzņēmīgi, rīkojieties un vienmēr atcerieties – gumijas vilkšana nav efektīva! Vientuļie Skorpioni var gluži vienkārši atkal iemīlēties, bet paši pēc tam cietīs. Atcerieties tikai to, ka ja jums ir slikti, tas nav iemesls darīt pāri jums tuvajiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Ģimenē var rasties domstarpības, centieties nepieļaut strīdus sīkumu dēļ, jo dzīve ir tikai viena. Bet vientuļajiem Strēlniekiem jāpārstāj jaukt galvu tiem, kurus viņi nemīl. Esiet draudzīgi, iemācieties atvadīties no attiecībām, kurā neredzat nākotni, bet izrādiet cieņu.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Ģimenes dzīve ir silta un mierīga. Cieniet un novērtējiet šo harmoniju mājās. Vientuļie Mežāži var satikt savu mīlestību, bet pats galvenais, kas jums jāizdara pirms tam – jāatzīst pašiem sev, ka esat tam gatavs un patiešām to vēlaties.

Ūdensvīrs

Ģimenes pāriem gaidāmi bieži strīdi. Kas jums jāatceras – problēma ir jārisina tās “saknē”, nevis “sekās”. Brīvie Ūdensvīri var sapīties dubultattiecībās. Nekļūdieties īstā cilvēka izvēlē!

Zivis

Ģimenes Zivīm viss būs labi, saulaini un pozitīvi! Zivīm, kas vēl tikai meklē savu otro pusīti – gan ar esošos partneri, ar kuru attiecības jūk, nebūs labi, gan ar tikko iepazīto – arī nebūs labi. Labā ziņa – vasaras gaitā tam tikt pielikts punkts.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv