Kokteilis
Mīli

Kas katru zodiaka zīmi nākamgad sagaida mīlestības jomā0

Foto – Shutterstock.com

Pazīstamā astroloģe Vasiļisa Volodina zina, kā 2018.gadā piesaistīt un noturēt mīlestību. Viņas izveidotais mīlestības horoskops kļūs tev par galveno palīgu cīņā par tiesībām būt laimīgam.

Nepalaist garām izdevības, kādas mums pavērs 2018.gads, var ar astroloģiskās prognozes palīdzību. Zinot planētu uzvedību, ir viegli noteikt, ko katrai zodiaka zīmei nesīs Dzeltenais zemes suns. Volodina brīdina, ka turpmākajos 12 mēnešos gaidāmas problēmas un grūtības, taču tas nenozīmē, ka vajag nolaist rokas. Kļūdas un nepatikšanas ir neizbēgamas, taču tās palīdz mums kļūt stiprākiem. Ceļu uz panākumiem mīlestībā tev nodrošinās pozitīvā domāšana. Viss atkarīgs no tā, no kāda redzes leņķa tu skaties uz problēmām.

Auns

Auniem nākamgad izdosies atrast savu laimi. Ziema būs pieklusuma periods. Tas būs sava veida sagatavošanās posms pirms neizbēgamajām pārmaiņām, kādas tevi sagaida pavasarī un vasarā. Jaunais gads sāksies ar idilli vai vismaz ar pieņemamu savstarpējās saprašanās līmeni attiecībās ar mīļoto cilvēku. Taču attiecību transformācija turpināsies. Ja tev kaut kas nepatīk, tavos spēkos ir noķert izdevīgu momentu un pārrakstīt mīlestības scenāriju tā, kā tu to vēlies.

Tavu veiksmi mīlestības jomā vadīs Marss, kam visa gada laikā būs spēcīgas pozīcijas. No 1. līdz 25.janvārim ir jāseko sirds balsij. Lai gan šis laiks nav piemērots otrās pusītes meklējumiem, neviens neaizliedz “izmest makšķeri”. Līdz 17.martam Marss “gulēs”, un kopā ar to arī tava seksualitāte. Necenties mainīt spēles gaitu. No 17.marta Auniem atvērsies visas durvis, un tās būs vaļā līdz pat 15.novembrim. Par galveno ieroci kļūs dedzība un pārliecība par sevi – Marss ar to neskoposies. 2018.gadā mīlestība būs tavās rokās, tev vajag tikai iemācīties atbildēt uz citu jūtām.

Vērsis

2018.gadā Vērši riskē mīlestības dēļ pazaudēt galvu. Nākamais būs piesātināts gads, kas paies nemierīgā un mainīgā Mēness pārvaldībā. Veiksmes noslēpums tev būs Mēness kalendāra ieteikumi katrai dienai. Tev būs visas iespējas ievirzīt savas attiecības vajadzīgajā gultnē. Taču – lai to paveiktu, tev vajadzēs saglabāt savu dabas doto veselo saprātu. Zvaigznes ir pārliecinātas: tev būs grūti pretoties partnera harizmai un seksualitātei, taču dažkārt tā ir vienīgā iespēja neiekrist nepatikšanu dzelmē. Biežāk ieslēdz veselo saprātu, neļauj tīt sevi ap pirkstu. Dažkārt ir jāsaka stingrs “nē” pat tiem, kurus mēs mīlam ar visu sirdi. Tajā tev palīdzēs intuīcija. Klausies iekšējā balsī un biežāk vērsies pēc padoma pie sevis.

Nevajag padarīt partneri par elku. Neidealizē cilvēkus: tu vari cilvēkam piedot kaut simt, kaut tūkstoti reižu, bet viņš tik un tā nemainīsies. Skaties uz visu objektīvi. Nākamajā gadā tev jāatļaujas būt egoistiskam. Mīlestība no tevis nekur neaizies, bet tu mīlestības dēļ vari zaudēt sevi.

Dvīņi

Nākamie divpadsmit mēneši Dvīņiem paies agresīvā cīņā par vietu zem saules. Lai iemantotu mīlestību, tev jāiemīl pašam sevi. Cilvēks nespēj mīlēt otru, kamēr nav iepazinis patiesu mīlestību pret sevi. 2018.gadā iemācies pieņemt sevi ar visiem plusiem un mīnusiem. Iemācoties cienīt pašam sevi, tu citādi paskatīsies uz savu partneri. Neļauj nepilnvērtības sajūtai pārvilkt svītru pār tavu laimīgo dzīvi.

Zvaigznes ir pārliecinātas: nākamgad tev ir visas iespējas nonākt blakus cilvēkam, kas mīlēs tevi pa īstam, mīlēs tavu dvēseli. Gada sākumu un vidu Dvīņi pavadīs, meklējot garīgu un intelektuālu harmoniju ar partneri. Ja tu vēlies labāk iepazīt mīļoto, dariet kopīgas lietas – dodieties ceļojumā vai veiciet mājokļa remontu. Tā tu sapratīsi, vai esi kopā ar īsto cilvēku. Brīvajiem Dvīņiem būs vieglāk iemīlēties cilvēkā, kas pastāvīgi atrodas blakus, kas palīdz vai kam pašam nepieciešama palīdzība.

Vēzis

Vēzis ir ģimeniskākā zodiaka zīme, tāpēc akcents 2018.gadā jāliek tieši uz mīlestības jomu. Veiksme sekos tev it visā, ja tu sasniegsi harmoniju attiecībās. Saskaņā ar planētu uzvedību nākamais gads tev būs liktenīgs. Vēža zīmē dzimušajiem būs daudz iespēju iemantot mīlestību. Iespējams, tu beidzot satiksi savu ideālo partneri vai atradīsi kopējas intereses ar mīļoto cilvēku.

Ja attiecībās kaut kas neveidojas, tad gada vidū situācija ievērojami uzlabosies. Var pat neraizēties par pareizu jūtu izpausmi: ja mīlestība ir īsta, vārdi tai nav vajadzīgi. Panākumi mīlestības jomā piesaistīs veiksmi darbā un citās sfērās. Nemēģini visu palaist pašplūsmā: Visums apbalvos tevi par pūliņiem un pacietību. Galvenais – virzies uz priekšu un dari visu, lai kļūtu labāks attiecībās.

Lauva

Astrologiem ir sliktas ziņas risku kārajiem Lauvām – 2018.gadā tev nāksies dzīvot saskaņā ar Visuma iedibināto kārtību. Dzeltenā zemes suņa gads var kļūt par sarežģītu periodu patmīlīgajam Lauvam, kas pieradis diktēt savus noteikumus attiecībās un ir pārliecināts, ka Amora bultas viņu nespēj ievainot. Gaidāmie divpadsmit mēneši tev būs patiešām šokējoši, it īpaši, ja ilgi esi sēdējis uz “mīlestības diētas”. Kaisle saņems tevi savā gūstā, turklāt tik spēcīgi, ka tu pārstāsi pretoties. Dzīves notikumi liks tevi atzīt, ka mīlestība tevi var ievainot tāpat kā vairumu cilvēku. Tava pārcilvēciskā izturība ir tikai parasts farss.

Zvaigznes atvērs tev acis uz iekšējām nepilnībām, tu iemācīsies līdzcietību, savstarpēju cieņu un iejūtību. Nākamais gads tev būs kaut kas līdzīgs cīņai. Divpadsmit mēneši nepaies bez pēdām un atstās aiz sevis bijušo stereotipu un klišeju drupas.

Nebaidies no iepriekšējās vilšanās, atstāj pagātni pagātnē – tu jau esi cits cilvēks, tāpēc dzīvo šeit un tagad.

Jaunava

Dzeltenā zemes suņa gadā Jaunavām nāksies piestrādāt pie savas iekšējās pasaules. Dvēseles dziļumos tu nēsā negatīvismu, pagātnes sāpes, aizvainojumu un bailes no jauniem aizvainojumiem. Tev būs jādod tam pretspars, bet ne vienam pašam, kā esi to pieradis darīt, bet kopā ar mīļoto cilvēku.

2018.gadā Jaunavas viegli atspēkos priekšstatus par sevi kā par egoistiskām būtnēm. Planētas atvērs cilvēkiem acis uz tavu iekšējo pasauli. To ko esi pieradis slēpt aiz septiņām atslēgām, apkārtējie sāks ievērot. Pirmkārt piekļuvi tam iegūs cilvēki, kuriem tu neesi vienaldzīgs. 2018.gads ir piemērots, lai emocionāli un intīmi satuvinātos. Lai paliktu pilnīgas idilles apstākļos, tev savam mīļotajam cilvēkam vajag lasīt mīlestības dzejoļus, nevis morāli. Krasas pārmaiņas ir vienīgais, no kā tev vajag atteikties. Pārstāj mainīt kustības virzienu, seko izvēlētajam ceļam līdz galam. Neaizej no Visuma redzesloka, tad veiksme tevi panāks.

Svari

Turpmākie divpadsmit mēneši Svarus pavizinās pa amerikāņu kalniņiem. Galvenokārt cietīs noskaņojums un enerģētika. Tas nozīmē tikai vienu – vajadzības un gaume mainīsies, turklāt visdrīzāk uz eksotisko pusi. Tavs skatiens pievērsīsies attiecību garīgajai, intīmajai un materiālajai pusei. Planētas parādīs tavu mīlestības savienību pilnīgi citā rakursā. Uz šā fona tev neizdosies izvairīties no problēmām attiecībās ar partneri. Astrologi iesaka līdzsvarot intereses un uzvarēt pašiem sevi.

Jebkurām problēmām attiecībās ir jāatrisinās ātri un pārliecinoši. Gaidot daudz no partnera, centies apbalvot viņu par upuriem, ko viņš nesis tavā labā. Ja tu uz kaut ko pretendē, pašam arī jābūt attiecīgā līmenī. 2018.gadā izvairies no merkantilisma. Atceries: visu var nopirkt, bet ne mīlestību.

Skorpions

Attiecību materiālā puse Skorpioniem nākamajā gadā kļūs par pašu galveno problēmu. Taču astrologi neiesaka piešķirt pastiprinātu uzmanību naudai – to vislabāk pievērst savam es. 2018.gadā šīs zodiaka zīmes pārstāvji kļūs ārkārtīgi pievilcīgi pretējam dzimumam. Īpaši neatvairāms tu būsi mīļotā cilvēka acīs. Uzmanību: prioritātes tiks saliktas automātiski. Tas nozīmē, ka tu intuitīvi sev izvēlēsies “pasīvo iniciatīvu”. Šāda darbības kārtība būs daudz efektīvāka nekā atklāts uzbrukums. Tu piesaistīsi otrās pusītes uzmanību, izraisīsi kvēlu interesi par sevi un radīsi zināmu intrigu.

Zvaigznes iesaka nekrāt personiska rakstura problēmas, bet arī neiespringt uz to risināšanu. Rīkojies gudri un viltīgi, izmanto savu slēpto talantu, lai iegūtu vēlamo bez jebkādām cīņām.

Strēlnieks

Piesaistīt mīlestību 2018.gadā Strēlniekam palīdzēs skaidrs skatījums uz lietām. Problēmas attiecībās piemeklēs tevi nepielūdzami ātri, ja tu turpināsi rīkoties impulsīvi un varaskāri. Nav izslēgts, ka tu pats nonāksi mīlestības atkarības varā. Daudzi šīs zīmes pārstāvji sapratīs sakāmvārda “aizliegtais auglis ir salds” nozīmi. Tu nokļūsi mīlestības tīklos un pat aizmirsīsi visus savus principus, ja turpināsi rīkoties atbilstoši iedvesmai.

Astrologi iesaka pamēģināt racionalizēt savas jūtas. Ja piepeši nonāksi bezizejas situācijā, pavaicā padomu tuviniekiem, bet nepaļaujies uz savām jūtām. Tiklīdz tevi piemeklēs vājuma brīdis, tā viss sabruks. Suņa gadā tev būs vajadzīga liela izturība un gribasspēks, lai neviļus nenonāktu mīlas slazdā. Nedzīvo vienai dienai, domā par nākotni.

Mežāzis

Nākamajā gadā Mežāžus gaida mīlestības atkusnis, turklāt astrologi prognozē, ka tas būs tikai sākums. Planētas sakārtosies tādā veidā, ka tu neatļausies sev liekas vaļības un nesāksi steidzināt notikumus. Tomēr “jūtu pali” tev ir nodrošināti. Tevi pārņems mīlestības apmātība, kas paralizē gribu un saprātu. Nebaidies: atkāpties tagad nozīmē brīvprātīgi izlaist laimi no rokām. Esi izlēmīgs un pārliecināts par sevi.

Suņa gads palīdzēs tev iemantot mīlestību, atbrīvoties un paaugstināt savu seksualitāti. Ja tu radīsi iespēju no vārdiem pāriet pie darbiem, tev pavērsies ceļš uz jaunu līmeni attiecībās. Nekautrējies no savām vēlmēm un fantāzijām, atbildi uz flirtu, dodies uz randiņiem un ievies jaunas pazīšanās. Ja tu jau esi attiecībās, uzņemies atbildību un sper pirmo soli uz kopdzīvi.

Ūdensvīrs

Nākamajā gadā Ūdensvīriem jāuzmanās no spēcīgām jūtām: tu vari nonākt mīlestības atkarībā. Nevajag jaukt mīlestību ar enerģētisku pieķeršanos, citādi tevi gaida vilšanās, ko būs ļoti grūti pārdzīvot. Nevajag baidīties, ka no tevis kāds aizies – vajadzīgie cilvēki paliks kopā ar tevi jebkādos apstākļos. Svarīgi, lai tu to saprastu tagad: nav šausmīgi būt vienam, šausmīgi ir dzīvot ar neīsto cilvēku.

Prognoze 2018.gadam rāda, ka blakus Ūdensvīram iemirdzēsies zvaigzne, kāda neparasta personība, kas daudz ko izmainīs tavā dzīvē. Kaisli mīlas savienībā jāpievieno piesardzīgi, jo tai līdzi nāk pieķeršanās. Nākamajā gadā tu iemīlēsies ar jaunu spēku un nekādi partnera trūkumi neliegs tev viņu dievināt. Taču esi gudrs: rozā brilles sasitas ar stikliem uz iekšpusi.

Zivis

Zivis nākamajā gadā var no laimīgākajām zodiaka zīmēm kļūt par nelaimīgākajām un otrādi. Lieta tāda, ka šā zvaigznāja pārstāvji neprot pareizi tērēt savus spēkus. Viņi nepārdomāti dod priekšroku visam tam, kas grauj viņus no iekšienes. Pienācis laiks atvērt jaunu nodaļu savā romānā un beidzot atbrīvoties no atkritumiem galvā un personiskajā dzīvē. 2018.gadā vientuļās Zivis var atrast savu laimi un uzminēt, kur tieši to meklēt.

Zvaigznes prognozē: visas atbildes uz jautājumiem atradīsies virspusē. Tāpēc mācies atpazīt likteņa zīmes. Biežāk uzdod sev jautājumu, ko tu gribi no attiecībām un no partnera. Visums tev atbildēs. Astrologi iesaka pārāk neaizrauties ar jēgas meklējumiem – labāk uzticies savai sirdij. Atver to sev un pēc tam arī visai pasaulei. Nebaidies no iepriekšējās vilšanās, atstāj pagātni pagātnē – tu jau esi cits cilvēks, tāpēc dzīvo šeit un tagad.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv