Kokteilis
Apbrīno

Kas kaiš Dārtai? Aktrises “plosīšanās” sociālajos tīklos un fanu “nolikšana pie vietas”0

Foto – Leta

Dailes teātra aktrise Dārta Daneviča (29), šķiet, pēdējā laikā par darba trūkumu nevar sūdzēties – ir lomas teātrī un televīzijas seriālos, zīmīgā latviešu estrādes leģendas Noras Bumbieres loma dokumentālajā filmā “Nora”, fotosesijas un daudz kas cits. Tomēr straujā popularitāte, tā vien izskatās, aktrisei ir sagrozījusi galvu, jo pārāk uzkrītoša ir viņas sajūsmināšanās pašai par sevi un nepieklājīgā attieksme pret saviem faniem sociālajos tīklos.

Žurnāls “Kas Jauns” atklāj, ka par jaunās aktrises izpausmēm jau “iesmej” pat no skatuves, piemēram stand up meistars Rūdolfs Kugrēns savā stāvizrādē “Prieks”. Kad Rūdolfs, būdams uz skatuves, priecājies, ka viņam 26 gadu vecumā jau ir savi fani, aktrise, to izdzirdot, zālē pielēkusi kājās ar saucienu, ka arī viņai esot fani. Mākslinieks stāsta, ka pēcāk Dārta nākusi uz visām izrādēm un, sēžot pirmajā rindā, gaidījusi jau minēto repliku par faniem, lai atkal atgādinātu par sevi.

Savā Instagram kontā Dārta Daneviča sevi pozicionē kā “liktenīgo sievieti” un pulcē lielu skaitu padsmitnieku, kuri sajūsminās par jaunās sievietes daili un viņas attiecībām ar kolēģi aktieri Niklāvu Kurpnieku. Tiesa, kā novērojis “Kas Jauns”, pie publicētajiem fotoattēliem tiek atstāti tikai glaimojoši un aktrises sirdij tīkami komentāri, pārējie tiek nesaudzīgi izdzēsti vai māksliniece pamanās komentētāju publiski norāt. Izskatās, ka aktrisei nepatīk arī pārāk liela uzmanības izrādīšana viņas mīļotajam, uz ko tūlīt pat tiek norādīts, ka tas ir “viņas vīrietis”.

Pēdējā laika lielāko rezonansi sabiedrībā izraisījusi aktrises saķeršanās ar kādu padsmitnieci, kura pie aktrises bildes ar Niklāvu Kurpnieku pavaicājusi, vai viņi abi ir kopā. Uz šo nevainīgo jautājumu aktrise augstprātīgi atbildējusi, ka kā gan kas tāds varētu ienākt prātā. Sarunai pievienojies arī Niklāvs Kurpnieks, kurš piebildis: “Turpini iet uz skolu, gan jau iemācīsies domāt, lasīt un izdarīt secinājumus, tad sapratīsi…”. Lai gan saruna šobrīd vairs aktrises profilā nav atrodama, tomēr joprojām daudzi atceras kāda jautāto:

“Par cik punktiem saldais pārītis pacēla savu ego, nolīdzinot bērnu līdz ar zemi?”

Šī nebūt nav vienīgā diskusija starp aktrisi un viņas faniem, kur Dārta atļaujas demonstrēt savu, viņasprāt, pārākumu.

Sašutumu aktrise izpelnījās arī publicējot fotogrāfiju caurspīdīgā kleitā, pie rokas turot mazu meitenīti. Uz kādas māmiņas aizrādījumu, ka tā tomēr nepieklātos darīt, aktrise norādījusi, ka šis kadrs esot no apbalvota mākslas video.

<dx; position:relative; top:-22px; width:44px;”>

He is stormy and unpatient. Emotional and subtle, sharp and sometimes rude. But always loving. Protective. Strong and genuine. He dives deep. And that is the direction I like to follow_ • #stayauthentic #blackandwhite #truestory

A post shared by Darta Danevica (@darta_avant) on

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
1 stunda

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
20 minūtes
IM
Ingrīda Mičāne
Ekonomika
“Nevis “ar masu”, bet ar kvalitāti par pieņemamu cenu.” Liepājā ražo plāksterus NVS “brūcēm” 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Petraviča nepatīkami pārsteigta par bāriņtiesu neieinteresētību atrast bērnam ģimeni
3 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
4 stundas