Kokteilis
Dzīvo

Kas jūs padara nelaimīgus saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi0

Foto: Unsplash

Neviens nespēj būt laimīgs ik mirkli. To nespēj neviens, kuram krūtīs pukst sirds un galvā ir smadzenes, kas domā un darbojas. To vien pierāda fakts, ka vēstures dižākie prāti sirguši ar depresiju. Un būsim atklāti, nepārtraukti laimīgs cilvēks var šķist jokains…

Neskatoties ne uz ko, katram ir kas tāds, kas viņus apbēdina, lūk arī šīs lietas, saskaņā ar jūsu zodiaka zīmi!

Auns

Auniem nepatīk zaudēt. Sākot ar galda spēlēm līdz nopietniem darba uzdevumiem – visa pamatā ir uzvarēt. Ja nākas zaudēt, aunus tas satricina līdz sirds dziļumiem.

Vērsis

Vērši bieži vien mēdz piesavināties lietas un cilvēkus. Ja vēlies padarīt nelaimīgu vērsi – atņem tam, ko tādu, ko tas uzskatījis par savu īpašumu.

Dvīnis

Tā kā dvīņi tiek uzskatīti par bezbailīgiem un tie meklē piedzīvojumus, tos visvairāk apbēdina garlaicība. Terminu “nomirt no garlaicības” visdrīzāk izdomājuši tieši dvīņi.

Foto: Unsplash

Vēzis

Tā kā vēži pēc būtības ir dziļas personības, tos visvairāk nomāc sekli cilvēki. Saliec vēžus vienā kompānijā ar šādiem cilvēkiem, un smaidu no tiem neizspiedīsi.

Lauva

Tas noteikti nebūs nekāds brīnums, bet iedomīgās un augstprātīgās lauvas bieži nekļūst greizsirdīgas, tomēr tieši tas arī viņas apbēdina. Izjust greizsirdību lauvas nomāc visvairāk.

Jaunava

Jaunavām visvairāk nepatīk, ja visa kā ir par daudz. Ar šīm zīmēm teiciens “Jo vairāk, jo labāk” nestrādās.

Foto: Unsplash

Svari

Svariem patīk skaistas lietas un skaisti cilvēki, tādēļ tie kļūst nelaimīgi, ja apkārtējā vidē un cilvēkos valda nekārtība un viss nav tik skaists, kā vēlas paši. Svarus apbēdina citu “neglītās” sirdis.

Skorpions

Skorpioni mīl privātumu, noslēpumus un cilvēkus, kas šos noslēpumus spēj glabāt. Tādēļ skorpionus visvairāk apbēdina, kad viņu uzticība tiek salauzta. Jāpiemin, ka skorpioni tik viegli nepiedod nodevību.

Strēlnieks

Šīs zīmes pārstāvjiem ļoti patīk pozitīvisms – apkārtējā vidē, prātā, sirdī… tādēļ īpaši sāpīgi atrasties kompānijā, kurā valda negatīvisms. Kad strēlnieki ir negatīvi un bēdīgi, to jutīsi visi. Tieši tāpat ir arī ar pozitīvismu.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Viena no ambiciozākajām zodiaka zīmēm, tādēļ slinkums nav to vārdnīcā. Apziņa vien, ka tāda lieta pastāv, Mežāžiem liek roku spalvām sacelties stāvus. Tie nesaprot slinkumu.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem patīk būt brīviem, tādēļ viņus apbēdina, kad tos mēģina ierobežot. Ierobežošana šķiet kā nāvessods.

Zivis

Zivis ir bezgala izpalīdzīgas, un nekad neatteiks grūtā brīdī, tādēļ tām ir svarīgi saņemt atbalstu arī atpakaļ. Tādēļ zivis ļoti apbēdina atraidījums.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv