Sievietes ķermeņa struktūra tiek apspriesta dažādās publikācijās: gan vīriešiem, gan sievietēm. Tik daudz uzmanības tiek pievērsts tam, kā iegūt orgasmu, kas reizēm kļūst pat biedējošs – vai tas patiešām ir tik sarežģīts mehānisms?! Neapstrīdami, šīs zināšanas ir ļoti svarīgas, bet par vīriešiem kaut kādu iemeslu dēļ runā daudz mazāk. Lai arī viņu fizioloģija nav sliktāka par mūsu.

• Vīriešiem ir punkts G
Viņu personīgais paaugstinātas baudas punkts – prostata. Pareiza stimulācija šai mazajai zonai, kas atrodas pie anālās atveres, spēj dot tavam draugam visefektīvāko orgasmu viņa dzīvē.

• Vīriešu krūšu gali nav mazāk jutīgi par sieviešu
Kaut arī vīriešu krūšu galiem nav tik svarīga funkcija kā sieviešu, nervu galu tajās nav mazāk. Vīriešiem tas patiešām patīk, kad sievietes skūpsta, laiza un pat iekož šajā delikātajā ķermeņa daļā prelūdijas laikā.

• Priekšādiņa – viena no erogēnajām zonām
Ja jūs ticat seksologiem, tad “neapgraizītiem” vīriešiem ir iespēja iegūt īpašu baudījumu. Maiga masāža ar pirkstiem vai mēli var dot vīrietim ļoti neparastu, bet ļoti patīkamu sajūtu.

• Viņam patīk, kad atrodaties jātnieces pozā
Pirmkārt, poza “jātniece” ļauj vīrietim apbrīnot jūsu ķermeni, ko viņš tik ļoti vēlas. Un, otrkārt, fizioloģija ir sakārtota tā, ka tā šajā pozīcijā var maksimāli izbaudīt prieku.

• Spēcīgi pieskarties vīriešu ādai
Viņa āda ir daudz biezāka nekā tava, tāpēc jums ir nepieciešams tai pieskarties daudz spēcīgāk. Viņam jāsajūt tava kaisle.

• Minets palielina dzimumlocekli spēcīgāk nekā citi veidi
Par šo tēmu tika veikts pētījums, kas parādīja, ka vīriešiem, kuriem ir veikts minets, ir lielāks dzimumloceklis nekā tie, kuri praktizē masturbāciju.

• Vīriešu locekļa vidējais garums ir 14 cm
Šos datus ieguva Journal of Sexual Medicine izdevniecība. Pētījumā piedalījās gandrīz 2 tūkstoši vīriešu. Starp tiem īsākais dzimumlocekļa garums bija 4 cm, bet garākais – 26 centimetru dzimumorgāns.

• “Sunīšu poza” stils ir ātrs veids, kā iegūt baudu
Vīriešu fizioloģija nodrošina ātru un vieglu orgasma sasniegšanu “suņu pozā”. Turklāt viņam tā ir brīnišķīga iespēja apmīļot tavu piekto punktu, un puišiem patīk sulīgas pēcpuses.

• Nospiežot sēkliniekus, pagarinās prieks
Ja jūs nospiežat sēkliniekus, it kā jūs sadalītu to divās daļās, vīrietis ilgāk varēs atrasties uzbudinātā stāvoklī. Un tas ir izdevīgi abiem jums.

• Prezervatīvi nepadara jūsu seksu sliktāku
Lai gan daudzi vīrieši ir aizrautīgi pretinieki šiem kontracepcijas līdzekļiem, no fizioloģiskā viedokļa prezervatīvi neietekmē dzimumakta kvalitāti. Un, ja jūsu mīļotajam nav prezervatīvu un erekcijas traucējumu fobijas, kontracepcijas līdzekļi baudu nesabojās.

zeltene_jauna