Ja, iepazīstoties ar kādu cilvēku, Tev rodas sajūta, ka pazīsti viņu jau visu dzīvi, iespējams, jūsu ceļi pagātnē jau ir krustojušies. Noteikt karmisko saikni var pēc dzimšanas datuma.

Katram cilvēkam dzīves laikā ir iespēja satikt dvēseles radinieku. Tomēr pastāv uzskats, ka šādas liktenīgas tikšanās var būt bīstamas un pat radīt nepatīkamas sekas. Nevar izslēgt, ka iepazīšanās ar potenciālo dzīvesbiedru nav nejauša: iespējams, jūs jau esat tikušies iepriekšējās dzīvēs. Pastāv vairāki veidi kā atpazīt karmiskās attiecības, mēs piedāvājam visiedarbīgākos paņēmienus. Šim nolūkam tev vajadzēs zināt tikai sava partnera dzimšanas datumu.

Foto: Unsplash.com

Karmiskās saiknes pazīmes

Saskaņā ar Visuma likumiem, neviena tikšanās nav nejauša. Pirms tu nosaki karmisko saikni pēc dzimšanas datuma, tu vari vērst uzmanību uz pazīmēm, kas jau laikus to norāda. Iespējams, ar to palīdzību varēsi saprast, ka tavs partneris nav tikai dvēseles radinieks, bet likteņa sūtnis.

Jūs esat pazīstami visu dzīvi. Ja tevi ar otru cilvēku saista karmiskā saikne, pirmkārt tev radīsies sajūta, ka tu viņu pazīsti ļoti ilgi. Dažkārt tev pat var likties, ka zini visus viņa paradumus, kaislības, tādēļ viens otru sapratīsiet no pusvārda.

Nejauša iepazīšanās. Iespējams, dažas minūtes pirms jūsu iepazīšanas tu pat nenojauti, ka jau pēc mirkļa satiksi savu dzīvesbiedru vai labāko draugu. Kādam tas var nelikties kaut kas neparasts, tomēr dažkārt šāda apstākļu sakritība nav nejauša.

Jūs vienu pie otra velk nezināms spēks. Ja pat dienu nevari dzīvot bez otra cilvēka, iespējams, jūs vieno karmiskas attiecības. Šo pievilkšanos ir ļoti grūti izskaidrot, tomēr ja pat īslaicīga šķiršanās var padarīt tevi traku, tātad ir iemesls aizdomāties.

Attiecības ļoti strauji attīstās. Dažkārt mīlnieki priecājas, ka viņu attiecības attīstās ar milzu ātrumu. Daudziem no viņiem kļūdaini liekas, ka iemesls ir viņu stiprā mīlestība. Diemžēl ne vienmēr tā ir. Dažos gadījumos tas var nozīmēt, ka esat kļuvuši par karmisko attiecību gūstekņiem.

Krasas izmaiņas dzīvē. Vēl vakar tu pat iedomāties nevarēji par dzīves vietas maiņu, bet šodien tavs tikko iepazītais draugs dzīvi ir sagriezis kājām gaisā un tu esi gatava viņam sekot kaut līdz pasaules malai. Nevajag ļauties emocijām: pirms ļaujies šīm pārmaiņām, visu rūpīgi apdomā. Ja karmiskās attiecības aizies pārāk tālu, no tām atbrīvoties būs daudz grūtāk.

Slimības un neveiksmes. Ja pēc iepazīšanās tu esi sākusi biežāk slimot vai ciest no dažādiem dvēseles pārdzīvojumiem, pastāv iespēja, ka esi kļuvusi par karmisko attiecību daļu. Šajā gadījumā šī saikne nekavējoties jāpārrauj, pretējā gadījumā sekas var būt visai skumjas.

Attiecības liek tev ciest. Nepārtrauktu strīdu un viedokļu atšķirību dēļ tev ir grūti atrasties līdzās šim cilvēkam, bet daudz grūtāk ir iedomāties savu dzīvi bez viņa. Problēma slēpjas tajā, ka pārraut karmisko saikni ir ļoti grūti, bet to vajag izdarīt. Ja esošās attiecības liek tev mocīties, ir jāpārkāpj sev pāri un jāizdara pirmais solis ceļā uz šķiršanos.

Attiecības līdzinās scenārijam. Ja tu bieži kontaktējies ar otru cilvēku, izmantojot grāmatu, seriālu vai filmu tekstus – tā ir tieša pazīme, ka jūsu attiecības attīstās pēc scenārija. Lielākoties tas nozīmē, ka jūs saista karma.

Tu bieži redzi otru cilvēku sapņos. Ja mīļoto sapnī redzi kādu reizi, tajā nav nekā dīvaina. Tomēr ja viņš tevi sapņos apciemo regulāri, jūsu saikne var būt bīstama jums abiem.

Mīlestības atkarība. Jau pati par sevi atkarība no mīlestības ir slimība. Ja tu burtiski esi atkarīga no otra cilvēka un ciet, kad viņa nav tuvumā, tev sākotnēji būtu jākonsultējas ar psihologu. Ja tas nav devis pozitīvu rezultātu, šīs atkarības iemesls ir karmiskā saikne.

Kā noteikt karmisko saikni pēc dzimšanas datuma

Foto: Unsplash.com

Nosakot karmisko saikni ar dzimšanas datuma palīdzību, tu kārtējo reizi varēsi gūt apstiprinājumu, ka līdzās tev ir cilvēks, ar kuru reiz jau esi tikusies. Aprēķiniem ir vajadzīgi tikai jūsu dzimšanas dati.

Piemēram, tavi dzimšanas dati ir 15.08.1982, bet tava mīļotā cilvēka – 22.05.1987.

Visi skaitļi jāsaskaita – 1+5+0+8+1+9+8+2+2+2+0+5+1+9+8+7=68.

Tev būs nepieciešams tikai pēdējais cipars, ar kura palīdzību tu varēsi uzzināt rezultātu.

0 – iegūtais skaitlis liecina par to, ka jums nav kopīgas nākotnes.

1 – tādas attiecības pamatā balstās uz kaisli, bet ar karmu tām nav nekāda sakara. Tiklīdz jūtas izgaisīs, mīlas savienība arī beigs pastāvēt.

2 – reiz jūs jau pagātnē esat tikušies un jūsu mīlestība bija ļoti stipra. Tomēr pašreizējā dzīvē jūsu attiecības diez vai novedīs pie laba rezultāta.

3 – šādā savienībā galvenā ir sieviete. Ja vīrietis spēs to pieņemt, tad attiecības būs ilgas.

4 – karmiskā saikne šādās attiecībās ir, bet ļoti vāja. Tādēļ partneriem nekas nedraud.

5 – spēcīga dvēseles un karmiskā saikne, kuras dēļ cilvēki tiecas viens pie otra. Šādas attiecības var ilgt ļoti ilgi.

6 – bīstams skaitlis. Tas nozīmē, ka pagātnē partneri bijuši ļoti tuvi, bet viens no viņiem agri gājis bojā, kas licis palicējam ciest. Attiecības var būt ilgas un mokošas.

7 – veiksmīga savienība. Septītnieks sola partneriem ilgu un laimīgu kopdzīvi.

8 – numeroloģijā šis skaitlis apzīmē bezgalību. Tas liecina par to, ka partneri ir tikušies iepriekšējā dzīvē un vēl reizi tiksies nākošajā.

9 – karmiskās saiknes nav, tādēļ ilglaicīgas attiecības ir atkarīgas tikai no pašiem partneriem.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem