Kokteilis
Apbrīno

Kārlis Leiškalns sievu palutinājis dzimšanas dienā: uzdāvinājis somu auto vērtībā0

Publicitātes foto

Nupat, 60 gadu jubileju, nosvinēja Latvijas Ostu asociācijas izpilddirektora Kārļa Leiškalna sieva Anita Leiškalne. Šajā dienā sievai un mammai īpašu pārsteigumu sagatavoja Leiškalnu ģimenes atvases un vīrs, uzdāvinot viņai kādu ļoti kārotu lietu, šonedēļ raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Tajā dienā esot bijis paredzēts koncerta apmeklējums, bet pirms tam Anita esot gribējusi ieturēt vakariņas restorānā. Nekāda īpašā atzīmēšana neesot bijusi plānota, jo īsā laikā visai Leiškalnu saimei bijušas vai gaidāmas apaļas jubilejas – meitai Gunai atzīmēta 40 gadu jubileja, meitai Katrīnai – 35, bet Dārtai un Jēkabam gaidāmi 30 gadi.

“Gribēju vienkārši ieturēt maltīti, bet, kad iegāju restorānā, ieraudzīju – tur sapulcējušies mani tuvākie draugi, radi un kolēģi. Bērni bija izdomājuši mani iepriecināt, un iesaistītie to turēja lielā noslēpumā. Viss bija vienkārši lieliski, jutos aizkustināta līdz sirds dziļumiem,” – atzinās Anita.

Par lielāko dāvanu Anita uzskata to, ka visi tuvie un mīļie cilvēki šajā dienā bija sanākuši kopā. Taču dāvanas, protams, arī bijušas skaistas. Vīrs Kārlis Anitai uzdāvinājis kādu īpašu somu, par ko viņš stāsta: “Sievas draudzenei bija tāda somiņa, un Anita žēlabainā balsī teica: “Man tādas nebūs…”. Es nesaprotu sieviešu somiņu nozīmi un vēl vairāk – to cenas!”

Taču šajā īpašajā dienā Kārlis izlēmis iepriecināt sievu un uzdāvināt Anitai tik kāroto itāļu zīmola Bottega Veneta somiņu. Žurnāls “Privātā Dzīve” raksta, ka šādas somas cena ir aptuveni 2800 EUR.

“Mani pārsteidza, ka viņš atļāvās to nopirkt,” – neslēpa Anita.

LA.lv