Kokteilis
Apbrīno

Karla Lāgerfelda vienīgais mantinieks saņems 200 miljonus dolāru: tas ir dizainera kaķis0

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Jau informējām, ka 19. februārī no dzīves atvadījās Chanel ilggadējais radošais direktors Karls Lāgerfelds. Dizainerim bija arī mājdzīvnieks – kaķene vārdā Choupette, kurai ir pašai savs Instagram konts ar 116 tūkstošiem sekotāju. Karls vairākās intervijās atzinies, ka šis dzīvnieks ir vienīgais viņa patiesais draugs, kā arī iedvesmas avots. Kaķenei ir septiņi gadi, un nu viņa palikusi bez sava mīļotā saimnieka. Un nu jau tapis zināms arī Karla Lāgerfelda testaments, kurā ziņots, ka savai mīļotajai kaķenei Choupette viņš mantojumā atstājis 200 miljonus dolāru.


Par Birmas šķirnes kaķenes saimnieku Lāgerfelds kļuva 2012. gadā, un kopš tā brīža abi bijuši pilnīgi nešķirami. Neskatoties uz to, ka ārzemju prese vairākkārt rakstījusi, ka Lāgerfelds savas dzīves laikā nevienu nav mīlējis, šķiet, savu kaķeni Choupette viņš mīlēja no visas sirds, jo abi esot bijuši gluži vai nešķirami.

 

View this post on Instagram

 

Silly @suzymenkesvogue! Always trying to pap me. 😹

A post shared by Choupette Lagerfeld (@choupettesdiary) on


Choupettes vārds vien jau ir liela bagātība, jo Lāgerfelda kaķene bijusi reklāmas seja vairākām vācu auto firmām un japāņu kosmētikas zīmoliem, kas sadarbojušies ar Lāgerfeldu un viņa zīmolu Karl Lagerfeld.


Kaķene Choupette ir arī grāmatu varone grāmatā Choupette: The Private Life of a High-Flying Fashion Cat. Šajā grāmatā iekļautas kaķa iecienītākās receptes, ko pagatavojuši labāko Parīzes restorānu šefpavāri. Turklāt viena no šī kaķa iecienītākajām maltītēm bijusi sniega krabja, kūpināta laša un kaviāra maisījums.

 

View this post on Instagram

 

Happy #FathersDay Daddy @karllagerfeld. Thank you for bringing me into the (fashion) world. 😘

A post shared by Choupette Lagerfeld (@choupettesdiary) on


Franču aktrise un dzīvnieku tiesību aizstāve Bridžita Bardo medijiem atklājusi, ka kaķene Choupette bieži vien palīdzējusi Karlam pieņemt dažādas idejas, lielākoties gan tās, kas saistītas ar modi, skicēm un skatēm. Viens no šādiem lēmumiem ticis pieņemts arī tad, kad aktrise lūgusi, lai no zīmola apģērbu kolekcijās vairs netiktu izmantotas dabīgās kažokādas. Tajā brīdī Choupette esot sākusi ņaudēt Lāgerfelda ausī, un kopš tā brīža Chanel kļuva par pirmo lielo modes namu, kas sāka radīt apģērbus, neizmantojot vairs dabīgās kažokādas.


Izrādās, ka Choupettei šobrīd ir savs personīgais miesassargs, šefpavārs un divas kalpones. Un nu, zaudējusi savu mīlošo saimnieku, septiņgadīgā kaķene savā īpašumā saņēmusi arī 200 miljonu dolāru vērtīgu mantojumu.

LA.lv