Britu karaļnams nācis klajā ar šokējošu paziņojumu! Neskatoties uz to, ka Megana Mārkla ir bērniņa gaidībās, viņas darba ētika un darba spējas liek citiem karaliskās ģimenes locekļiem justies patiešām neērti.

Saskaņā ar portāla The Daily Mail sniegto informāciju, Megana Mārkla ir satricinājusi karaliskos standartus daudzās jomās, tostarp veids, kā viņa uzņēmās Saseksas hercogienes statusu, un ar cik lielu atbildību viņa izturas pret karaliskās ģimenes pienākumu izpildīšanu.

Foto: PC/SCANPIX/LETA

Tiek ziņots, ka Megana Mārkla ik rītu ceļas pulksten piecos, lai sāktu savu darba dienu. Pils darbinieki un citi karaliskās ģimenes locekļi līdz šim neko tādu nav pieredzējuši. Turklāt, līdz pat šim brīdim, Megana nebeidz pārsteigt ar oriģinālajām idejām, kas pozitīvi popularizē un atspoguļo karaļnamu sabiedrības acīs. Viņa ir radījusi lielisku iespaidu par sevi un savu lomu karaļnamā.

Foto: PC/SCANPIX/LETA

Neskatoties uz to, ka ikvienam no mums varētu šķist, ka šāds darba stils ir labs un tieši tas, kas karaļnamam bija nepieciešams, jāatzīst, ka tas tomēr liek pils darbiniekiem justies neērti. Jautāsiet kāpēc? Ziņots, ka Megana Mārkla ikdienā pieradusi pati par sevi parūpēties, un tieši to viņa dara arī karaļnamā. Tāpat viņai piemīt rietumnieciska enerģija, kas padara viņu par ļoti draudzīgu, enerģisku un atvērtu sievieti arī pret pakļautajiem pils darbiniekiem.

Foto: SCANPIX/ LETA

Tikmēr kāds cits avots ziņo, ka Megana Mārkla plāno pildīt karaliskos pienākumus tik ilgi, cik vien viņa spēs, esot pirmā bērniņa gaidībās. Megana jau pārsteidza ar došanos karaliskajā 16 dienas ilgajā vizītē Austrālijā. Karaliskās ģimenes preses sekretārs portālam Vanity Fair sniedzis informāciju, ka viņa plānojusi turpināt darbu arī pavasarī, īsi pirms bērniņa nākšanas pasaulē. Turklāt, šī gada nogalē viņa plāno uzsākt vēl kādu labdarības projektu.

Ņemot vērā, ka Megana Mārkla jau neskaitāmas reizes pārkāpusi karaliskās ģimenes protokolu, ir vairāk kā skaidrs, ka arī pils darbiniekiem nāksies vienkārši pieņemt, ka Megana ir citādāka un būs vien jāiemācās sadzīvot ar viņas rietumniecisko draudzīgumu un entuziasmu.