Kokteilis
Apbrīno

Karaliskie bērni pasaulē ierodas pavasarī: kad dzimšanas dienu svinēs prinča Harija un Meganas bērniņš?0

Foto: AP/SCANPIX/LETA

2018.gada 19.maijā laulības gredzenus mija Anglijas princis Harijs un viņa izredzētā – amerikāņu aktrise Megana Mārkla. Un, lūk, jau pavisam, pavisam drīz viņi kļūs par sava pirmā bērniņa vecākiem.

Kā jau zināms, bērniņš pasaulē ieradīsies aprīļa beigās vai maija sākumā. Megana un Harijs ir pārcēlušies uz savu jauno dzīvesvietu – Frogmoras namu un Meganas mamma Dorija ir atlidojusi no Amerikas, lai atbalstītu pāri šajā viņiem tik nozīmīgajā dzīves periodā. Viss ir sagatavots!

Žurnāls “People” ziņo, ka vietējie iedzīvotāji ar milzīgu nepacietību gaida karaliskā mazuļa ierašanos šajā pasaulē, lai arī Megana Mārkla un princis Harijs jau norādīja, ka neievēros senseno britu karaliskās ģimenes tradīciju, kad jaunā māmiņa iznāk no dzemdību nodaļas ar bērniņu uz rokām un ļaujas sevi un mazuli iemūžināt fotogrāfijās. Tas nozīmē, ka par mazuļa piedzimšanu sabiedrība varētu uzzināt vēlāk, nekā ierasti – dažas stundas pēc dzemdībām.

Ziņots, ka prinča Harija tēvs, princis Čārlzs un viņa sieva Kamilla dosies plānotā vizītē uz Vāciju no 7. līdz 10.maija, tāpēc viņi ļoti cerot, ka mazulis piedzims pirms tam.

Taču interesanti, ka Kensingtonas pils Meganas Mārklas grūtniecību oficiāli apstiprināja pagājušā gada oktobrī, informējot, ka Saseksas hercogiene gaida mazuli, kas pasaulē ieradīsies 2019.gada pavasarī. Kalendārā gada izpratnē pavasaris ilgst no 20.marta līdz pat 21.jūnijam.

Tomēr ļoti ticams, ka prinča Harija un Meganas Mārklas bērniņš dzimšanas dienu svinēs teju vienlaicīgi ar citiem karaliskajiem bērniem – prinča Viljama un Keitas Midltones meita, princese Šarlote dzimšanas dienu atzīmē 2.maijā, bet viņas mazais brālis, princis Luiss pasaulē nācis 23.aprīlī. Arī pati Anglijas karaliene Elizabete II dzimšanas dienu svin 21.aprīlī.

Atgādinām, ka gaidāmā bērniņa dzimums aizvien netiek izpausts.

LA.lv