Kokteilis
Apbrīno

Karaliskās ģimenes konflikts samilzis: karaliene neierodas uz kristībām, Keita un Viljams fotogrāfijā “izmoka” cinisku smaidu0

Foto: EPA/ SCANPIX/ LETA

Kā jau ziņots, pagājušās nedēļas nogalē notika prinča Harija un Meganas Mārklas dēliņa Ārčija kristības – tās netika publiskotas un svinīgo ceremoniju apmeklēja vien daži piederīgie. Ārčija krustvecāku vārdi joprojām netiek izpausti.

Taču viens no visvairāk apspriestajiem tematiem ne tikai Lielbritānijā, bet nu jau arī pasaulē ir kļuvis gluži cits – prinča Harija vecākais brālis Viljams un viņa mīļotā sieva Keita Midltone.

Pēc Ārčija kristību ceremonijas sapulcējās tuvākie ģimenes locekļi, lai iemūžinātu šo nozīmīgo mirkli. Fotogrāfijā pašā centrā redzami jaunie vecāki – princis Harijs un Megana Mārkla, kura rokās tur mazo Ārčiju. Pa kreisi fotogrāfijā redzams Ārčija vectētiņš, princis Čārlzs ar sievu Kamillu, bet pa labi – princis Viljams un Keita Midltone. Aiz jaunajiem vecākiem fotogrāfijā tāpat redzama Meganas mamma Dorija, kā arī nelaiķes princeses Diānas māsas – lēdija Sāra un lēdija Džeina. Jāpiebilst, ka fotogrāfijā nav redzami ne pati Lielbritānijas karaliene Elizabete II, ne viņas vīrs, princis Filips. Karaliene savu neierašanos skaidroja ar savu aizņemtību.

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Taču karaliskās ģimenes faniem vairākas lietas likušās ļoti aizdomīgas – gan notikušajā apstāklī, ka tik nozīmīgā notikumā kā mazmazdēla kristības karaliene nav varējusi ierasties, gan to, cik saspringti un pat neapmierināti fotogrāfijā izskatās princis Viljams un Keita Midltone.

Pazīstams britu psiholoģe un ķermeņa valodas eksperte Džūdija DŽeima aprakstījusi šo fotogrāfiju kā “ļoti neveiklu mirkli”. Viņa arī paziņoja, ka prinča Harija vecākais brālis, princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone nav mācējuši noslēpt savas negatīvās emocijas.

Saistītie raksti

“Viljams ieņēmis naktsklubu “ārā metēju” pozu, turklāt viņa sejas izteiksme ir klaji nedraudzīga, pat vēl vairāk – skeptiska. Savukārt Keita ir mēģinājusi savu neapmierinātību paslēpt aiz izmocīta smaida, kas viņai nav izdevies. Kembridžas hercogu pārim ir tāds izskats, ka viņi vien nespēj sagaidīt to mirkli, kad “šis viss” beigsies, lai beidzot dotos no turienes prom,” – eksperte sacīja izdevumam “Daily Mail”.

Foto: AP/ SCANPIX/ LETA

Jau ziņots, ka pirms kāda laika domstarpības radās Keitai Midltonei un Meganai Mārklai labdarības pasākumu jautājumos. Strīdu izšķīra pati Lielbritānijas karaliene Elizabete II, paziņojot, ka turpmāk viņa kontrolēs gan prinča Harija, gan viņa sievas Meganas Mārklas plānus un rīcību. Turklāt Megana un Harijs ir “atdalījušies” no Karaliskā labdarības fonda, kurā ir gan princis Viljams, gan Keita Midltone.

LA.lv