Kokteilis
Apbrīno

Karaliskās ģimenes eksperts: Meganai Mārklai un princesei Diānai ir viena neapstrīdama līdzība0

Foto: SCANPIX/ LETA; kolāža: kokteilis.lv

37 gadus veco Meganu Mārklu bieži salīdzina ar viņas vīra, prinča Harija mammu – princesi Diānu. Izrādās, ka šīm abām sievietēm karaliskajā ģimenē ir kāda vienojoša pazīme – viņu attiecības ar vecākiem.

Kā zināms, Saseksas hercogienei Meganai Mārklai aizvien ir ļoti sarežģītas attiecības ar savu tēvu – Tomasu Mārklu, jo Megana uzskata, ka viņa uzvedība ir nepieņemama. Un viņa nekontaktējas ar savu tēvu. Bijušais preses sekretārs Dikijs Arbiters, kas savulaik strādāja pie prinča Čārlza un princeses Diānas uzskata, ka tieši Diāna šajā situācijā Meganu saprastu vislabāk.

Princese Diāna ilgu laiku konfliktēja ar savu māti Frānsesu, kura ļoti ilgu laiku nosodīja viņas “gaumi uz vīriešiem”. Telefona sarunās viņa nekautrējās savu meitu apsaukāt par “palaistuvi”. Galu galā, Diāna pārtrauca ar viņu kontaktēties pavisam. Tas, protams, vedina domāt, ka situācijā, kāda ir izveidojusies Meganai ar viņas tēvu, tieši princese Diāna spētu viņu visvairāk atbalstīt.

Saistītie raksti

Kā uzskata karaliskās ģimenes eksperts, Megana šobrīd aizvien mācās “iedzīvoties” karaliskajā ģimenē, taču viņai aiz muguras ir 15 gadu pieredze aktrises profesijā, kas tāpat, vienas dienas laikā, nekur nepazūd. Dikijs Arbiters uzskata, ka princese Diāna šajā situācijā būtu neaizstājama padomdevēja.

Eksperts atklājis arī vēl kādu interesantu faktu – izrādās, ka tieši Megana karaliskajā ģimenē šobrīd ir tā, kas iesaka un mudina izlīgt mieru strīdos, ja tādi ir gadījušies. Izrādās, ka tieši viņa palīdzēja uzlabot attiecības dēlam un tēvam – princim Harijam un princim Čārlzam.

LA.lv