Kokteilis
Apbrīno

Karaliene izjaukusi Meganas un Harija plānus: viņiem būs jāsadzīvo ar karaļnama noteikumiem0

Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Tas beidzot ir noticis – princis Harijs un Megana Mārkla ir pabeiguši Frogmoras nama rekonstrukciju un gatavi uzsākt patstāvīgu, neatkarīgu dzīvi, vairs nedalot māju ar princi Viljamu un Keitu Midltoni. Frogmoras kotedža ir viena no skaistākajiem karaliskās ģimenes namiem. Šī nama dārzos tapušas arī pāra krāšņās saderināšanās fotogrāfijas. Tāpat šajā namā tika svinētas pāra kāzas. Pēc kāzu svinīgas ceremonijas Vindzoras pilī svinības tika turpinātas Frogmoras namā.

Ārzemju mediji atklāj, ka līdz ar pārcelšanos no Bekingemas pils uz Frogmoras namu Megana un Harijs bija iecerējuši rīkoties neatkarīgi no Bekingemas pils noteikumiem un protokoliem. Jāatzīst, ka šis fakts kārtējo reizi pamatīgi sadusmojis karalieni Elizabeti II.

Jau iepriekš ziņots, ka Megana un Harijs neplāno dzīvot un audzināt savus bērnus karaliskajā pilī Londonā, jo Megana un Harijs esot uztraukti par domu, ka viņu bērniem nāktos dzīvot saskaņā ar karaļnama noteikumu. Tā vietā viņi vēlas, lai bērni apgūtu reālās dzīves vērtības un neviens viņus netraucētu. Diemžēl ārzemju mediji informē, ka pastāv institucionāla struktūra, kas šāda veida brīvību karaliskās ģimenes locekļiem tomēr nepieļauj.

Savukārt karaliskās ģimenes korespondente Nika ārzemju medijiem pastāstījusi, ka, neskatoties uz to, ka ikdienā viņi uzturēsies Frogmoras namā un baudīs dzīvi prom no sabiedrības acīm, viņiem tomēr regulāri būs jāierodas Bekingemas pilī, kas turpmāk tiks uzskatīta arī par pāra oficiālo darbavietu un vietu, kur veikt dažādus darījumus.

Meganas un Harija dzīvē tuvākajā laikā gaidāmas lielas pārmaiņas, taču neatkarība no karaliskās ģimenes tā diemžēl nebūs. Tomēr līdz Meganas Mātklas un prinča Harija pirmā bērniņa nākšanai pasaulē palikušas vien apmēram četras nedēļas, taču viņa joprojām aktīvi turpina karalisko pienākumu pildīšanu. Līdz pat šim brīdim Megana nav devusies pirmsdzemdību atvaļinājumā. Tiek ziņots, ka viņas pašsajūta ir lieliska un ka viņa plāno pildīt karaliskos pienākumus līdz pat marta beigām.

Karaliskās ģimenes preses sekretāri ziņojuši medijiem, ka Megana joprojām turpina iesaistīties dažādu projektu veidošanā un attīstīšanā.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 46 minūtes
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu
1 stunda
LE
LETA
Kultūra
Rundāles pili UNESCO sarakstam varētu pieteikt nākamā gada septembrī
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
3 stundas