Tapa skaidrs, ka pirmskāzu laikā Meganas Mārkla mamma Dorija iemantoja karalienes Elizabetes II uzticību. Turklāt pēdējās dienās izskanējusi arī informācija, ka karaliene Elizabete II pati personīgi uzaicinājusi Meganas mammu pavadīt Ziemassvētkus karaliskās ģimenes lokā.

Foto: AFP/SCANIX

Šis ir ārkārtīgi ekskluzīvs piedāvājums, jo ierasti svētkus kopā sagaida tikai karaliskās ģimenes locekļi, turklāt pat Keitas Midltones ģimene nekad līdz šim nav bijuši aicināti uz svētkiem karaļnamā.

Foto: AP/SCANPIX

Karaliene Elizabete II uzaicinājumu izdarījusi kā cieņpilnu apstiprinājumu Meganai, jo viņai nav neviena tuva ģimenes locekļa Anglijā.

Saskaņā ar Daily Mail pausto informāciju, Dorija svētku laikā apmetīsies karalienes muižā Norfolkā.

Foto: RS/SCANPIX

Vēl viens būtisks faktors, kas ietekmējis karalienes Elizabetes II lēmumu par Meganas Mārklas mātes uzaicināšanu uz kopīgām svinībām, ir fakts, ka Megana ir bērniņa gaidībās. Tieši šis fakts uzsvērts vairākkārt, jo šī ir Meganas pirmā grūtniecība un viņa ir šķirta no saviem tuviniekiem, kamēr, piemēram, Keita Midltone grūtniecības laikā varēja regulāri tikties ar savu mammu un citiem tuviniekiem, kad vien vēlējās.

Karaliene Elizabete II un Megana Mārkla Foto: SCANPIX/ LETA