Kokteilis
Apbrīno

Karaliene Elizabete II nokaitināta – turpmāk viņa kontrolēs mazdēla Harija un viņa sievas rīcību: “Nebūs nekāda Frogmoras pils!”0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Pēc pēdējo dienu notikumiem, kad klajā nāca ziņas par domstarpībām, kas radušās Keitai Midltonei un Meganai Mārklai, kā rezultātā karaliene Elizabete II “atdalīja” mazdēlu princi Hariju un viņa sievu Meganu no Karaliskā labdarības fonda, klajā nākušas jaunas ziņas. Izrādās, ka 93 gadus vecā karaliene Elizabete II uzņēmusies pilnīgu kontroli pār mazdēla, prinča Harija un viņas sievas Meganas Mārklas turpmāko darbību un viņu plāniem.

Tapis zināms, ka 37 gadus vecās Meganas Mārklas un 34 gadus vecā prinča Harija “atdalīšana” no Kensingtonas pils nebūt nav viņu pašu iegriba. To izlēmusi Lielbritānijas karaliene. Saseksas hercogu rīcību turpmāk kontrolēs viņa pati. Karaliene ir pārliecināta, ka tādējādi viņa spēs pārraudzīt izlutinātā mazdēla Harija un viņa sievas plānus, tiek ziņots birtu izdevumam “Express”.

“Galvenā iecere tam ir tāda, ka arī turpmāk Saseksas hercogu pārim ir jāveic plānots un pārdomāts darbs sabiedrības un karaliskās ģimenes interesēs. Turpmāk viss, ko darīs Harijs un Megana, tiks vai nu karalienes akceptēts vai noraidīts, un notiks tikai saskaņoti ar viņu pašu,” – tiek ziņots. Kā izteikusies pati karaliene pēc ilgstošas sarunas ar Hariju un Meganu – nebūs nekāda Frogmoras pils!

Megana Mārkla un princis Harijs jau “atdalījās” no Keitas Midltones un prinča Viljama šī gada martā un izveidoja paši savu Instagram kontu. Taču turpmāk viņu “neatkarība” būs vairāk ierobežota, jo, acīmredzot, līdzšinējie Meganas Mārklas karaliskās ģimenes tradīciju pārkāpumi visbeidzot karalienes Elizabetes II pacietības mēru ir izsmēluši.

Saistītie raksti
LA.lv
BM
Barba Meija
Kokteilis
Kāds ir tavs dzīves mērķis saskaņā ar zodiaka zīmi?
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Kristīne Virsnīte atklāj, ka jau 10 gadus nelieto alkoholu, bet cīnās ar cukura atkarību
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijā radīts zīmols debitē Londonas bērnu modes nedēļā
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZE
Zane Eniņa
Latvijā
Pipara burgeri labdarībai. Roju Puķi piesaka “Latvijas lepnumam” 2
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
“Dienas Biznesam” par slēptu politisko reklāmu draud 100 000 eiro sods
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kāda filma stundā matemātikas skolotājam Rīgā maksā darbu 2
3 stundas
LE
LETA
Sports
Bukša uzaicināta piedalīties pasaules čempionātā vieglatlētikā
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Uz Arktiku pētīt klimatu dodas “vēsturē lielākā polārā ekspedīcija”
2 stundas