Kokteilis
Apbrīno

Karaliene Elizabete II nodevusi stafeti Keitai Midltonei: uzticējusi hercogienei pienākumus, ko pildīja 67 gadu garumā0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

Vakardien, 25.jūnijā 93 gadus vecā Lielbritānijas karaliene Elizabete II uzticēja kādus īpaši svarīgus pienākumus sava mazdēla, prinča Viljama sievai, 37 gadus vecajai Keitai Midltonei. Viņas Augstība nodevusi Keitas pārziņā Karaliskās fotogrāfu biedrības patroneses pienākumus. Elizabete II pati šos pienākumus līdz šim pildīja 67 gadu garumā.

Karaliskā fotogrāfu biedrība tika nodibināta 1853.gadā un pirmā šīs biedrības patronese bija Lielbritānijas karaliene Viktorija. Jāpiebilst, ka ar šo rīcību Elizabete II atkal ir pierādījusi savu izvēli un uzticību Keitai Midltonei. Aizvien nerimst runas par to, ka karalienes izteiktā labvēlība pret Keitu patiesībā varētu nozīmēt daudz vairāk kā tikai simpātijas, daži eksperti pat ir pārliecināti, ka karaliene gatavo prinča Viljama sievu tronim.

Jāatzīmē, ka Keitas Midltones aizraušanās ar fotografēšanu ir sen zināma. Viņai ļoti patīk iemūžināt fotogrāfijās gan savus bērnus, gan dabu, gan ģimenes locekļus. Un pavisam nesen Keita savam vīram, princim Viljamam, dzimšanas dienā uzdāvināja īpašu albumu, kurā ir arī viņas fotografētas visu trīs bērnu fotogrāfijas.

Jau pildot patroneses pienākumus Kembridžas hercogiene apmeklēja fotogrāfijas semināru Londonā, kur viņa tikās arī ar bērniem invalīdiem, kas aizraujas ar fotografēšanu.

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Saistītie raksti
LA.lv