Kokteilis
Apbrīno

Karaliene Elizabete II atklājusi, kas viņu visvairāk tracina citos cilvēkos0

Foto: PA IMAGES/ SCANPIX/ LETA

93 gadus vecā Lielbritānijas karaliene Elizabete II, tāpat kā visi citi cilvēki, arī mēdz dusmoties un sapņot. Eksperti noskaidrojuši, kas ir tās lietas, kas karalieni spēj visātrāk sadusmot.

Adams Hellikers šobrīd raksta grāmatu par Lielbritānijas karalisko ģimeni. Darba procesā viņš ir uzzinājis daudz interesantu lietu. Kā noskaidrojies, visvairāk karalieni Elizabeti II kaitina cilvēki, kas uzreiz kā viņa parādās “pie apvāršņa”, pamūk pa malām. “Viņa sacīja, ka tas ir ļoti kaitinoši, kad pie viņas ierašanās kādā telpā visi uzreiz pamūk pa malām – gluži kā ūdens, kad kuģo liels kuģis,” – stāstīja topošās grāmatas autors.

Un karalienei arī ir kāds mūža sapnis. “Viņas Augstība vienmēr ir vēlējusies sajust, kā tas ir – atnākt uz kādu pasākumu, runāt ar cilvēkiem, ēst uzkodas, dzert šampanieti, bet nebūt atpazīstamai…,” – rakstnieks citējis karalieni izdevumā “The Sun”.

Tomēr kā viskaitinošāko lietu karaliene grāmatas autoram vairākkārt ir uzsvērusi nejēdzīgo cilvēku rosīšanos brīdī, kad tie pamana nākam viņu. Agrāk karalienes mazdēls, princis Harijs par šo tēmu bija pat pajokojis. Dokumentālajā filmā viņš pajautāja skolniekiem, kas bija ieradušies ekskursijā Bekingemas pilī, vai viņiem ir izdevies netīšām “uzskriet” virsū karalienei. “Ja jūs nejauši uzskrienat viņai virsū kādā gaitenī, neķeriet paniku. Lai gan zinu, ka jūs tāpat ķersiet… Mēs visi no tā baidāmies!” – pajokoja princis Harijs.

Saistītie raksti
LA.lv