93 gadus vecā Anglijas karaliene Elizabete II sagādājusi īpašu dāvanu sava mazdēla, prinča Viljama sievai Keitai Midltonei viņas un prinča astotajā kāzu gadadienā, ko pāris atzīmēja vakardien. Karaliene Keitu apbalvojusi ar vienu no augstākajiem britu ordeņiem – Karaliskā Viktorijas ordeņa lielkrustu.

Astoņu gadu laikā kopš Keita Midltone ir karaliskās ģimenes locekle, viņa ir izpelnījusies karalienes acīs ļoti īpašu vietu. Par šī ordeņa piešķiršanu izziņoja Bekingemas pils pārstāvji.

Karaliskā Viktorijas ordeņa lielkrustu karaliene Viktorija ieviesa 1896.gadā, lai tādā veidā personīgi pateiktos un izrādītu cieņu tiem ļaudīm, kas viņai ir palīdzējuši darbā, kā arī veikuši citas darbības, kas palīdzējušas impērijai.

Nesen karaliene Elizabete II kopā ar Keitu Midltoni kopīgi devās kādā oficiālā vizītē – viņas apmeklēja Karalisko koledžu, kas atrodas Londonā.

Eksperti jau paspējuši norādīt, ka visas šīs karalienes Elizabetes II darbības nozīmē, ka valdniece personīgi gatavo Ketrīnu Anglijas karalienes lomai. Tā, piemēram, norādīts arī, ka karaliene pret prinča Viljama sievu izturas daudz stingrāk kā pret Meganu Mārklu. Viņa pat personīgi izsaka Keitai piezīmes par tādu nieku kā, viņasprāt, neveiksmīgi izvēlēties tērpiem.