Kokteilis
Mīli

Kāpēc viņi krāpj: pāru konsultants nosauc 4 biežākos iemeslus vīriešu neuzticībai1

Publicitātes foto

Britu attiecību konsultants Dī Holms centies atbildēt uz jautājumu, kas ir sagādājis ne mazums salauztu siržu, izlietu asaru un izjukušu attiecību – kāpēc vīrieši krāpj savas sievietes?

Dī Holmss nosaucis izplatītākos iemeslus, kāpēc tas notiek:

Seksuālā bauda
Kā vienu no pirmajiem iemesliem konsultants min seksuālo attiecību trūkumu. Ja sieviete atsaka vīrietim tuvību vai arī viņš nespēj no šīm seksuālajām attiecībām gūt baudu, viņš cenšas to atrast ar citu sievieti. Taisnības labad jāteic, ka arī sievietei, tāpat kā vīrietim, ir nepieciešamas veselīgas seksuālās attiecības. Tieši tāpat kā vīrieši krāpj savas sievietes, šādā pat situācijā to dara arī daiļā dzimuma pārstāves. Tamdēļ šis iemesls ir minēts kā viens no pirmajiem – ja pārim attiecībās ir problēmas ar seksu, kā viens, tā otrs to, visticamāk, meklēs citur.

Aizvainojums
Vīrieši ļoti sāpīgi mēdz pārdzīvot lietas, kuras emocionāli neprot atrisināt. Ja jūs bieži neesat mājās, neveltat savam vīrietim uzmanību vai izturaties pret viņu neiecietīgi, daudz ko pārmetat, vīrieši šādu attieksmi jūt un pārdzīvo. Patiesībā viņi mīl uzmanību un glāstus tieši tāpat kā sievietes. Izdariet secinājumus! Nevajag, protams, staigāt pakaļ vīrietim un apbērt viņu ar komplimentiem, vien pievērst uzmanību mīļotajam, kad esat mājās. Tas taču ir jūsu mīļotais vīrietis!

Nepārliecinātība par sevi
Gadās arī tā, ka vīrietis nav par sevi pārliecināties un sekss “ārpus mājas”, viņaprāt, ir labs veids sev pierādīt, ka viņš ir “kaut kam” derīgs. Dī Holmss uzskata, ka šādi vīrieši paši sev cenšas pierādīt, ka ir pašpietiekami un pārliecināti par saviem spēkiem.

Sērijveida krāpnieks
Diemžēl bieži gadās tā, ka vīrietis ir sērijveida krāpnieks. Tāda ir viņa būtība… Viņam gluži vienkārši ar vienu sievieti ir par maz. Un te patiešām nav sievietes vainas.

Sievietēm sevi ir jāciena. Tomēr jāatceras, ka veselīgās attiecībās valda savstarpējā cieņa un ir jābūt gataviem problēmas risināt. Ja jums patiešām kaut kas nesanāk attiecībās ar mīļoto – parunājiet ar viņu. Bet, ja sarunas neizdodas un viņš turpina jūs krāpt, vai tiešām vēlaties tā nodzīvot savu dzīvi?

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv