Kokteilis
Stilo

Kāpēc slavenības tik bieži nēsā divas somas? Atklājam noslēpumu!0

Foto – Shutterstock

Vērīgākie slavenību dzīvesveida sekotāji būs ievērojuši, ka, ja iepriekš slavenības uzticēja somas savam personālam vai arī nēsāja sev līdzi vienu somiņu, tad tagad, pēdējā pusotra gada laikā, slavenības bieži var novērot pat ar divām rokassomiņām! Atklāsim, kāpēc tā!

Acīgākie slavenību fani ir ievērojuši, ka nereti zvaigznes nēsā nevis vienu, bet gan divas somiņas. Tieši tā – runa nav par vienu rokassomiņu un, piemēram, ceļojumu somu vai sporta somu, kur būtu nepieciešams ielikt ko tādu, kas rokassomiņai vienkārši nav piemērots un pēc izmēra neatbilstošs, bet gan par divām vienāda nolūka somiņām. Kāpēc tā?

Šai jaunajai tendencei ir trīs varianti:

– slavenības vēlas izrādīties ar savu bagātību;
– slavenības ir noslēgušas par daudz līgumu ar dizaineriem, un nepieciešams pēc iespējas biežāk iziet sabiedrībā ar šīm dārgajām dizaineru somiņām;
– slavenības seko modes aktualitātēm.

2015. gadā zīmoli Chloe un Fendi savās modes skatēs modelēm lika izrādīt divas somiņas, nevis tikai vienu (viena parasti bija somiņa ar garu lenci, bet otra – rokassomiņa), un ir pamats uzskatīt, ka slavenības ir “uzknābājušas” šo tendenci, taču sakarā ar to, ka viņu ienākumi ir visai augsti un viņas saņem dizaineru dāvanas, kas jāizreklamē, tad slavenības var atļauties nēsāt divas dārgas dizaineru somiņas, lai pie viena izrādītu savu statusu un turīgumu. Tieši tik vienkārši, lai arī mazliet dīvaini!

Ar divām dažādu izmēru vai pat līdzīga izmēra somām preses fotogrāfi “pieķēruši” Rīzu Viterspūnu, Geriju Halivelu, Keitu Mosu, Džesiku Albu, Gvinetu Paltrovu, Emmu Vatsoni un citas dāmas.

LA.lv