Kokteilis
Dzīvo

Kāpēc ir svarīgi sapņot pirms miega jeb kā īstenot savus sapņus0

Foto: Unsplash

Nav jāvelta bezgala daudz pūļu tam, lai īstenotu savus sapņus. Dažkārt nepieciešams tikai pasapņot pirms miega un jūsu vēlēšanās piepildīsies. No šī raksta jūs uzzināsiet, kā pareizi to izdarīt.

Daudzi skeptiķi gluži vienkārši netic, ka vēlēšanās iespējams piepildīt ar domu palīdzību. Taču pieredze rāda, ka tas ir iespējams. Psihologi apgalvo, ka sapņot par patīkamām lietām pirms doties pie miera, ir īpaši vērtīgi, jo jūsu prāts ir atslābināts un domas – tīras. Šajā īsajā brīdī mēs gatavojamies miegam, bet tas nozīmē, ka liekās negatīvās emocijas un nevajadzīgā informācija jau ir aiz jūsu apziņas robežām. Tāpēc pirms doties pie miega, noteikti vizualizējiet savas vēlēšanās.

Lai vēlēšanās piepildītos, nepieciešams domāt par to, cik iespējams biežāk. Pirms tam, kā aizmigt, iedomājieties, ka jūs jau rīt iegūsiet to, par ko sapņojāt, ka esat jau ļoti tuvu mērķim un tikai aizejošā diena jūs no tā šķir. Atgādināsim, ka vissvarīgāka ir tieši vizualizācija. Savā apziņā jums ir jāiedomājas, bet vēl labāk – jāuzzīmē savu sapni. Zemapziņā jums savam sapnim ir jāpieskaras, jāizjūt tās emocijas, kādas jūs izjustu, ja tas notiktu realitātē.

Foto: Unsplash

Ļoti būtiski, lai atmosfēra ap jums ir patīkama, mierīga un harmoniska. Un jums būtu jābūt vienatnē. Citi cilvēki var jūs novērst no domām pat tikai ar savu klātbūtni vien, kas nozīmē, ka sapņot būs grūti. Tāpat varat aizdedzināt sveces un ieslēgt tīkamu mūziku – tas palīdzēs noskaņoties. Apgulieties tā, lai jums ir ērti: lieks diskomforts var izraisīt negatīvas emocijas, kuru dēļ jums būs grūti koncentrēties.

Pēc tam, kā jūs pilnībā esat atslābinājies, sāciet sapņot. Iedomājieties savu sapni nevis atsevišķos “kadros”, bet radiet kopējo ainu, ko tieši un kā jūs vēlaties iegūt. Ja jūs vienlaicīgi sapņojat, piemēram, par jaunas automašīnas iegādi un ceļojumu, tad iedomājieties, ka jūs dodaties ceļojumā ar šo jauno auto. Pat domās jums ir jāspēj maksimāli attīstīt savu vēlēšanos un tieši tad tas arī notiks.

Foto: Unsplash

Pirms dodies gulēt, pamēģini!

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magone ir pārliecināta: “Pēc paražām piektdienā nevar sākt neko jaunu”
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: vācietis Jorans uzraksta sirsnīgu dziesmu par savu suni, kurš “ir letiņš”
9 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
Augstprātīgi? 3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuru “iedomība” patiesībā ir tikai ārējā maska
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Prasībām par minimālo skolēnu skaitu neatbilstu lielākā daļa vidusskolu
17 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Atbalsta plānu rezidentiem algu palielināt par 20%, bet pārējiem mediķiem – par 10%
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Spēļu prakses iegūšanai Balceru nosūta uz AHL
31 minūtes
LE
LETA
Latvijā
NEPLP varētu sodīt “All Media Baltics”
42 minūtes
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
3 stundas