10.maijā Rīgā uzstāsies Krievijas grupa „AloeVera”. Tā būs jau otrā mūziķu tikšanās ar Rīgas publiku, kura notiks tajā pat vietā – uz viesmīlīgās Kalnciema kvartāla brīvdabas skatuves Kalnciema ielā 35, vēsta koncerta rīkotāji.

„Tieši pirms gada mēs pirmo reizi atbraucām uz Rīgu ar koncertu. Man teica: Rīga nedejo,” savus iespaidus stāsta grupas „AloeVera” soliste Vera Musaeļana. „Vai nu šie padomdevēji man meloja, vai arī viņi dzīvo citā Rīgā. Pavasarīgā Rīga ir kā radīta dejām un mīlestībai. Rīdzinieki pavasaros bez garām pārdomām bauda mūziku un labu garastāvokli. Mēs gaidījām atgriešanos. Mēs vēlētos sākt otro tikšanos tur, kur atvadījāmies pagājušajā reizē: tur, kur bija apskāvieni, brīvas kustības, jaunība, bezbēdība un mūzika.”

„AloeVera” mūzika – tas ir diskopops ar juteklisku sieviešu liriku, viņu koncerti – tā ir iekšējā brīvība, draivs un dejas. „AloeVera” koncerts – tā ir pusotru stundu ilga meistarklase par to, kā kļūt brīvam un mīlēt no visas sirds. Grupa izveidojās 2011. gadā Jekaterinburgā.

Pirms grupas „AloeVera” koncerta Kalnciema kvartāla viesus gaida tikšanās ar jauniem talantīgiem Latvijas mūziķiem – tango-džeza mūzikas virtuoziem, grupu „Tangoriginales”. Viņi atskaņos leģendāru tango meistaru – Oskara Stroka un Astora Pjacollas – skaņdarbus.

Kad un kur:

  • Kalnciema kvartālā, Rīgā, Kalnciema ielā 35
  • Plkst. 20:00, ieeja no 19:00
  • Ieeja brīva.

Grupas “AloeVera” mūzikas klips dziesmai “Беги” (Bēdz):