Kaķi ir vieni no šīs planētas noslēpumainākajiem radījumiem. Mistiskas piekritēji pat uzskata, ka kaķu cilts apmaiņā pret pajumti un ēdienu cilvēkus pasargā no pārdabiskiem spēkiem. Slavenā igauņu ekstrasense un ragana Merilina Kerro savā Instagram profilā atklāj, ka kaķis reti kaut ko dara tāpat vien. Atliek vien rūpīgāk pavērot mājas mīluli, un kļūs skaidrs: lai kuru vietu viņi izvēlētos, lai ko darītu – viss notiek mērķtiecīgi, dažkārt tikai ar viņiem vien zināmu mērķi.

Kā, raugoties uz kaķi, atpazīt negatīvās enerģijas klātbūtni

Ja kaķis mājās sajūt ļauno garu klātbūtni, tas ilgi vēro, mēģina noteikt to būtību un ļaunuma spēku.Kaķis mājās var mērķtiecīgi apiet konkrētu vietu vai tieši pretēji – kādai vietai veltīt īpašu uzmanību.

Kaķis var pēkšņi iešņākties un uzmest kūkumu mīļā saimnieka virzienā, ja saimnieks pats uz mājām atnesis negatīvu enerģiju. Tādā gadījumā noteikti vajadzētu ieiet dušā un izmazgāt drēbes, kā arī pārbaudīt, vai neesi atnesis kādu lietu, kas nepieder tev, vai kādu tev netīkamu dāvanu no cilvēka, kurš varētu vēlēt ļaunu.

Ja kaķis atsakās no ierastā ēdiena un rotaļām, vērts aizdomāties: varbūt mājās ir viesis, kas kaķim nav tīkams, vai jauni priekšmeti, kas mājās nokļuvuši, pateicoties cilvēkiem ar ļaunu aci.

Gadās, ka kaķis pēkšņi aiziet no mājām. Ir gadījumi, kad tādējādi kaķis aiznes sev līdzi negatīvo enerģiju, bet citkārt vienkārši netiek galā ar to, kas ieperinājusies mājās. Ja tā ir noticis un kaķis pats pametis mājas, vajadzētu veikt rūpīgu mājas enerģētisko attīrīšanu.

Arī jaunas mājas kaķis atrod tikai pēc sev vien zināmiem principiem. Ir vērts pievērst uzmanību, kad un kā kaķis nokļuvis ģimenē. Iespējams, kādam no mājiniekiem draudēja briesmas vai mājai bija vajadzīgas pārmaiņas.

Gadās, ka māja no ārējās pasaules ir slēgta. Tas nozīmē, ka mājokļa iemītnieki komunicē ar citiem cilvēkiem, bet viņu sirdis un dvēseles paliek slēgtas. Tad mājās parādās labsirdīgs, komunikabls kaķis, kurš pieprasa nepārtrauktu uzmanību, priecājas par ciemiņiem un kuram tīk skaļas rotaļas.

Ļoti kaķi iegādājas smagu šķiršanos pārdzīvojušas sievietes, jo kaķis precīzi jūt sievietes enerģētiku. Tas var dāvāt mīļumu, bet var arī pēkšņi iekost, ja saimniece aizdomājas par sāpīgo pagātni.

Katrs pats pieņem lēmumu, kā izturēties pret četrkājainajiem draugiem. Tomēr nereti lēmumu iegādāties kaķi vai nē, gulēt ar viņu kopā vai nē, pieņem ne jau pats cilvēks, bet gan viņa murrājošais kompanjons.

Vai gulēt vienā gultā ar kaķi?

Visas pasaules kaislīgie kaķumīļi vienā balsī apgalvo, ka viņi nekad nav tik labi izgulējušies kā kopā ar savu četrkājaino draugu. Kaķi, kā zināms, savus saimniekus spēj dziedināt, jo īpaši, ja guļ uz viņiem (zināms, ka kaķi intuitīvi spēj atrast ķermeņa problemātiskās vietas) vai ir pieglaudušies saimniekam naktī. Dīvainā veidā kaķis rosina atslābināšanos un spēj ieaijāt cilvēku dziļā, ciešā miegā.

Pierādīts, ka skaņu viļņi, ko kaķi izdala murrājot, labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka psiholoģisko un emocionālo stāvokli. Kaķa murrāšana nomierina un efektīvi cīnās ar saimnieku bezmiegu. Psihologi iesaka ar kaķiem darboties tiem, kuri cieš no nervoziem un depresīviem stāvokļiem. Rūpes par kaķi, spēlēšanās un miegs kopā ar to uzlabo garastāvokli, normalizē asinsspiedienu un aktivizē smadzeņu darbību.

Sievietes un kaķa enerģētiskā saderība

Kaķa enerģētika aptver visu teritoriju, ko kaķis uzskata par savu, un visus cilvēkus, kuri šajā teritorijā mīt. Tomēr lielāku ietekmi (gan pozitīvu, gan negatīvu) kaķis var atstāt uz cilvēku, kuram visvairāk pieķēries. Kaķis lieliski jūt savu saimnieku emocionālo stāvokli, un to apmānīt praktiski nav iespējams. Dažkārt kaķi ir spējīgi uz “enerģētisku” atriebību, ja jūt pret sevi vērstu nedraudzīgu attieksmi.

Ūsainais burvis un viņa nokrāsas

Melns kaķis/kaķene

Foto: AFP
Foto: AFP

Melnie kaķi spēj aizdzīt no mājokļa nevēlamas astrālas būtnes, bloķēt jebkuru negatīvu ietekmi un maģiskus uzbrukumus. Derēs sievietei, kuras apkārtnē ir daudz atkarīgo un slēptu ienaidnieku.

“Attīra” saimnieces smalko enerģētisko lauku, ja uz to periodiski tiek vērstas citu cilvēku negatīvās emocijas, piemēram, skaudība un naids.

Vēl jo vairāk, ja pret saimnieci tiks vērsts kaitējums/nolādējums, tas visdrīzāk atspoguļosies kaķa veselībā. Melnus kaķus ieteicams iegādāties arī cilvēkiem, kuri nodarbojas ar maģiju. Tomēr jāņem vērā, ka melno kaķu astrālajām spējām ir arī savi trūkumi.

Piemēram, atrodoties patogēnās zonās (vietās, kur sakopots liels daudzums negatīvās enerģijas), melnais kaķis (sieviešu dzimtes), darbojas kā “putekļusūcējs”. Un, jo garāka un biezāka kaķa spalva, jo lielāks iegūtais efekts, izņemot persiešu šķirnes kaķus (šīs šķirnes kaķiem visi organisma procesi notiek palēnināti).

Pēc tam kaķim ir vajadzīgs laiks, lai uzņemto enerģiju pārstrādātu pozitīvajā. Tādēļ, ja tev ir labs noskaņojums, melnu kaķi nevajadzētu glaudīt ilgāk nekā minūti. Nevajadzētu ļaunprātīgi izmantot šī kaķa glaudīšanu, spiest to sev klāt miegā vai atpūtas laikā.

Savukārt uzbudināta, dusmīga vai uz skandāliem tendēta persona kaķi var glaudīt tik ilgi, cik vien vēlas. Melns kaķis radīs nomierinošu efektu, atbrīvojot smalko ķermeni no enerģētiskajiem parazītiem.

Melnu kaķi nav ieteicams iegādāties sievietēm, kurām hroniski neveicas. Ja visu laiku neveicas mīlestībā, melns kaķis tikai pastiprinās šo problēmu. Ja ar personīgo dzīvi viss ir kārtībā un arī karjera veiksmīgi attīstās, nākotnē labvēlīgi apstākļi tikai nostiprināsies.

Baltais dakteris

Foto Facebook
Foto Facebook

Balta kaķa aura atrod pielietojumu dziedniecībā. Balts kaķis var ārstēt saimnieku gan speciāli, gan netieši, īpaši ginekoloģiskās saslimšanas un labdabīgos audzējus.

Balts kaķis palīdz harmonizēt attiecības ģimenē un ir īpaši piemērots sievietēm, kurām ir mazi bērni. Jāņem vērā, ka jebkurš raibs plankumiņš baltajā kažokā ievērojami samazinās pamatkrāsas ietekmi.

Pelēkais kardināls

Pelēkais kaķis ir naudas kaķis, neaizvietojams biznesa lēdiju un sieviešu uzņēmēju pavadonis. “Pelēkais kardināls” nekad nav pie varas, bet enerģētiski vienmēr atrodas līdzās saimniecei.

Pelēkais uzvalks pievilina naudu un palīdz slēgt līgumus. Dūmakainie un zilo nokrāsu kaķi bauda Merkura – tirdzniecības un starpnieciskās darbības – ietekmi. Šāds kaķis “paslēpj” no konkurentu ļaunās acs, palīdz rast risinājumu sarežģītā situācijā, pielietot dažas viltības, turklāt paliekot nepamanīts.

Svītrainā laime

norvegu_kakis1
Ja tic zīmēm, trīskrāsu kaķi nes laimi. Tomēr, neraugoties uz trīs krāsu sajaukumu: melnā, baltā un rudā, viena krāsa tomēr dominē. Tieši šī krāsa būs izšķirošā, lai noteiktu kāda ir kaķa enerģētika. Melnbalti svītrains kaķis ir pārmaiņu simbols. Derēs sievietei, kura kaut ko gribētu mainīt savā dzīvē vai jau ir gatava pārmaiņām. Vajadzētu izvēlēties kaķēnu ar baltu astes galiņu, lai šo pārmaiņu gala rezultāts būtu gaišs, nevis tumšs.

Rudā bestija

Foto-Shutterstock
Foto-Shutterstock

Vispretrunīgākā aura ir rudajiem kaķiem. Rudi mati vienmēr ir asociējušies ne tikai ar meliem un viltu, bet arī ar seksualitāti. Rudais kaķis darbojas “mīlas burvja” lomā, pastiprina savas saimnieces pievilcību un piesaista viņai mīlestību. Tas derēs arī temperamentīgai sievietei.