Kokteilis
Dzīvo

Kaitē, nevis palīdz: 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kas nedrīkst valkāt zelta rotaslietas0

Foto: Pexels

Vai tev ir bijusi kādreiz sajūta, ka kāda rotaslieta tevi padara nogurušu, pārlieku emocionālu vai gluži fiziski ietekmē tavu pašsajūtu? Iespējams, tev nav piemērots tās materiāls! Tici savām sajūtām! Kā zināms, dažādi metāli dažādi ietekmē cilvēkus un visbiežāk tas ir saistīts ar zodiaka zīmi, kādā cilvēks ir dzimis un kāda planēta viņu dzīvē vada. Tā, piemēram, Mēness cilvēkiem zelts noteikti kaitē, nevis dod kādu labumu.

Un, tā, 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kam zelta rotaslietas nēsāt nevajadzētu:

Zivis

Šie cilvēki ir ļoti jūtīgi un emocionāli, tāpēc tāds spilgts metāls kā zelts, nenes tiem laimi un dvēseles mieru. No pulksteņa, ķēdītēm un apjomīgiem auskariem, kas ir no zelta, vajadzētu atturēties un tā vietā izmantot sudraba rotaslietas.

Jaunava

Jaunavas ir praktiskas un ļoti loģiskas, šie cilvēki prot rast racionālus risinājumus arī bezizejas situācijās. Tomēr zelts nav arī viņu dārgmetāls. Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem visvairāk piederīgas būs rotaslietas no bronzas.

Vēzis

Saistītie raksti

Jāsāk ar to, ka Vēžiem rotaslietas valkāt vispār bieži nepatīk, jo tās ietekmē viņu emocionālo stāvokli. Viņu iekšējā pasaule ir tik jūtīga un sensitīva, ka pat katra rotaslieta spēj to mainīt. Vēžiem ļoti piemērots ir dzidrais dārgmetāls sudrabs – tas viņus pasargā no nepatikšanām, nodrošina mieru un dod pārliecību.

Svari

Svariem bieži pietrūkst pārliecības par savu rīcību. Bet zelts šo sajūtu tikai pastiprina. Zvaigznes iesaka Svariem nēsāt talismanu, turklāt pastāvīgi, lai dzīvē ieviestu skaidrību. Tas drīkst būt no jebkāda dārgmetāla, tikai ne no zelta.

LA.lv