Kā saprast, ka cilvēks, ar kuru jums ir bijušas attiecības, ir kļuvis pret jums vēss? Iespējams, to ir izraisījis kaut kas no malas – kāda cita aizraušanās vai cits iemesls, tomēr attiecībās ir iestājusies krīze. Kā tiešām saprast, ka mīlestība ir beigusies un attiecības ir uz izjukšanas robežas?

Auns

Šie cilvēki neprot izlikties. Ko jūs redzat, to arī saņemat. Jūs noteikti sapratīsiet, ka Auns ir jūsos iemīlējies, jo gluži vienkārši viņš darīs visu, lai to parādītu. Ja viņš cilvēks neizjūt pret jums vairs siltas jūtas, tad diez vai jūs no viņa dzirdēsiet kādu labu vārdu.

Vērsis

Vērsis apbērs jūs ar ziediem, dāvanām un dažādiem pārsteigumiem. Kā tikko to kļūst mazāk, jums ir pamats sākt uztraukties. Jūs tāpat varat doties vakariņās, bet tiklīdz pamanīsiet, ka viņa skatiens vairs “nemirdz”, tā vajadzētu padomāt, kas ir noticis. Vērsis aiziet pakāpeniski, cenšoties sagādāt pēc iespējas mazāk sāpju otram cilvēkam.

Dvīņi

Neraugoties uz to, ka šīs zīmes pārstāvjiem vienmēr ir ļoti daudz daugu, viņiem mīļotais cilvēks vienmēr ir īpašs. Taču pēkšņi kaut kas ir mainījies. Dvīņiem piemīt lielisks intelekts, viņi ar vieglu rokas mājienu var runāt par jebkuru tēmu, taču ja pret cilvēku kaisle ir zudusi, tās ir beigas. Ja Dvīņi vairs nepavada ar jums kopā laiku un izdomā visdažādākos iemeslus, lai pavadītu vakaru kopā ar draugiem, visdrīzāk, ka attiecības ir beigušās un neko tur vairs nevar mainīt.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Vēzis

No šīs zīmes pārstāvja “izvilkt” taisnību ir ļoti grūti, pat ja jūs esat ļoti tuvās attiecībās. Viss ir labi līdz tam brīdim, kamēr viņi smejas, daudz runā un grib ar jums pavadīt daudz laika kopā. Tiklīdz tā vairs nenotiek un viņi kļūst principiāli kašķīgi, tas nozīmē, ka viņu kaisle pret jums ir zudusi.

Lauva

Lauvas ir pazīstamas ar savu neizmērojamo dvēseles plašumu. Pat, ja viņām pret jums ir noplakusi interese, viņi vienalga apbērs jūs ar dāvanām, tiesa, jau mazāk kā iepriekš. Galu galā, viņi tomēr vienmēr saka patiesību un visdrīzāk vienkārši delikāti jums paziņos, ka viņu jūtas pret jums ir izdzisušas, un attiecībām ir pienācis gals.

Jaunava

Ja Jaunava zaudē interesi pret savu partneri, tad pirmā zīme ir viņu sliktā pašsajūta. Viņi var atteikties kaut kur iet, jo sāp galva vai vēders. Jebkurā gadījumā, tas pārvērtīsies neskaitāmos izdomājumos, kas saistīti ar veselību, visdrīzāk, kādā brīdī jums vienkārši tas apniks.

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Svari

Svariem ir ļoti grūti cilvēkiem atzīties, ka viņu jūtas ir nodzisušas. Jūs nevarat pat iedomāties, ka patiesībā kaut kas ir mainījies. Viss būs tāpat kā agrāk. Viņai komplimentu un skūpsu paliks mazāk, kā arī apskāvienu. Svari domā, ka tādā veidā noslēps patiesību. Taču reiz jūs riskējat pieķert viņus kopā ar kādu citu. Jo Svari to var slēpt gadiem ilgi.

Skorpions

Ar viņiem ir jābūt uzmanīgiem. Ja viņu jūtas ir izgausušas, viņi pacentīsies situāciju pagriezt tā, lai vainīgi ir nevis viņi, bet jūs. Kamēr Skorpioni ir iemīlējušies, viņiem neeksistē nekādas robežas, kas saistītas ar jūtu izrādīšanu. Bet jūs uzreiz sapratīsiet, ka kaut kas ir mainījies, tikko kā viņu humora izjūta kļūs nesaudzīga, it īpaši, ja joki būs par jums.

Strēlnieks

Šie zodiaka zīmes pārstāvji neprot turēt mēli aiz zobiem. Ļoti maz iespēju, ka Strēlnieks pacentīsies no jums kaut ko slēpt. Ne gluži tā, ka viņi vēlas jūs sāpināt, gluži vienkārši pēc dabas viņi tādi ir. Iespējams, viņu atzīšanās arī nebūs ļoti taktiska, toties – patiesa.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Mežāzis

Šiem cilvēkiem ir milzīga atbildības sajūta pret savu partneri. Viņi pēc dabas ir ļoti noturīgi, taču iemīlēšanās periodā cenšas pēc iespējas vairāk laika ar otru pavadīt kopā. Jūs sapratīsiet, ka kaut kas nav labi, tiklīdz viņi sāks palikt darbā ilgāk par jums.

Ūdensvīrs

Ūdensvīri mīl romantisku un nebaidās izrādīs savas jūtas. Taču ja pēkšņi viņi ir izlēmuši būt jūsu draugs, varat aizmirst par jebkādām attiecībām ar viņiem. Ūdensvīri nevēlas pārkāpt robežas un visdrīzāk sāks uztvert jūs kā draugu, ja pie apvāršņa parādīsies jauna aizraušanās.

Zivis

Zivīm ir ļoti grūti atklāt rūgto patiesību, ka jūsu attiecības ir beigušās. Zivis uzreiz sāk justies vainīgas un tāpēc melo, un pat sāk jums pievērst vairāk uzmanības, lai tikai noslēptu kaut ko. Protams, agri vai vēlu meli atklāsies – tiem ir īsas kājas.

Foto: Pixabay
Foto: Pixabay

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem