Lūkojoties uz taureņiem, mēs pārņem tikai pozitīvas asociācijas. Tomēr senatnē ar tiem tika saistīts ne viens vien ticējums, kā rezultātā cilvēki pret tiem sāka izturēties piesardzīgi. Ja tavā logā ielidoja taurenis, iespējams, tā nav nejaušība, bet zīme, kas brīdina par kaut ko būtisku.

Kāpēc taurenis ielidoja logā

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Lielākoties logā ielidojis taurenis ir laba zīme. Tomēr, lai par to pārliecinātos, ir vērts pievērst uzmanību tā krāsai un izmēram, kā arī kādos apstākļos un kad taurenis ielidoja tavā mājā. Dažkārt šis kukainis var tevi brīdināt par nepatikšanām.
Ja taurenis tevi apciemojis agri no rīta – gaidi pozitīvas pārmaiņas, ja mājā atrodas neprecētas sievietes vai vecpuiši, tā ir zīme, kas drīzumā sola kāzas. Pievērs uzmanību kukaiņa izskatam. Ja tam ir košas krāsas, drīzumā saņemsi labas ziņas.
Dažkārt mājā ielidojis taurenis norāda uz to, ka drīzumā piepildīsies tava kvēlākā vēlēšanās. Lai tā notiktu, taurenis uzmanīgi jānoķer un klusām jāizsaka sava vēlēšanās. Pēc tam taureni atlaid, lai tas tavu vēlmi varētu aiznest debesu kancelejai.
Ja logā ielidojis taurenis un lidinās pie griestiem – gatavojies kāzām. Pat ja taureņa spārni būs tumši, šīs zīmes jēga no tā nemainīsies.
Ja taurenis nesteidzas pamest tavu māju un nolaidies uz kādas virsmas, tas nozīmē, ka tuvākajā laikā tu iegūsi dvēseles mieru un atbrīvosies no pārdzīvojumiem.
Ja taurenis logā ielido vakarā – tas sola bagātību, ja tas notiek uzreiz pēc saules rieta – tevi vai tavus tuviniekus gaida karjeras izaugsme un veiksme naudas lietās.
Ja taurenis ielido logā pie neprecētas sievietes, drīzumā viņa satiks savu mīlestību. Tomēr, ja kukainim ir krāsaini spārni, viņas iemīļotais būs greizsirdīgs.
Ja viesis ne tikai apmeklējis tavu māju, bet pat nolaidies tev uz rokas – tev uzradies slepens pielūdzējs. Tiek uzskatīts, ka šādā veidā taurenis vēlas tev pavēstīt, ka tavs pielūdzējs nepārtraukti par tevi domā un meklē veidu kā atklāt savas jūtas.

Ticējumi par dažādu nokrāsu taureņiem

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Kad taurenis ielido tavā mājā, pievērs uzmanību tā krāsai. Tiek uzskatīts, ka atkarībā no kukaiņa spārnu krāsas var mainīties viņa apciemojuma mērķis.
Dzeltens vai oranžs taurenis – sola naudu. Ja šāds taurenis apciemo tavu māju, tas nozīmē tikai vienu – drīzumā tavs finanšu stāvoklis ievērojami uzlabosies.
Sarkans taurenis – sola mīlestību. Sarkana taureņa apciemojums nozīmē, ka drīzumā tu gūsi laimi personīgajā dzīvē. Iespējams, jau tuvākajā laikā satiksi savu otro pusīti.
Melns taurenis – sola nelaimi. Ja viesim ir melni spārni – tu saskarsies ar problēmām. Ja taurenis ir nolēmis kādu laiku uzkavēties, centies to no mājas „pavadīt” saviem spēkiem.
Krāsains taurenis – sola patīkamu vēsti. Tomēr, ja uz kukaiņa spārniem ir daudz melnu plankumu, tas var nozīmēt, ka tu izdzirdēsi sliktas ziņas.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem