Kokteilis
Dzīvo

Kādu pirmo iespaidu par sevi rada zodiaka zīmju pārstāvji0

Foto: Pixabay

Nav nekāds noslēpums, ka pirmais iespaids, kas veidojas par cilvēku, atstāj vislielāko iespaidu. Ar laiku dažkārt jūs arī saprotat, ka pirmais viedoklis bija nepareizs un ka šis cilvēks tomēr ir citādāks. Tomēr katram no mums ir savas uzvedības manieres, kas “krīt acīs” jau pirmajā iepazīšanās reizē. Kādu pirmo iespaidu par sevi rada zodiaka zīmju pārstāvji?

Auns

Aunu nevar neredzēt vai nedzirdēt. Viņa aktīvā uzvedība dažkārt var pat likties biedējoša. Viņš šķiet kā viesulis, kurš gatavs visiem nostāties ceļā. Auni ir ļoti temperamentīgi, absolūti bez kompleksiem. Ja jūs redzat cilvēku, kurš bez īpašām problēmām pirmajam satiktajam cilvēkam var pateikt: “Jums ir skaista soma. Kur jūs to nopirkāt?”, – visdrīzāk tas ir Auns.

Vērsis

Iepazīstoties ar Vērsi var likties, ka tas ir absolūti viltots un uzspēlēts cilvēks. Vēršu uzvedības manieres ir it kā mākslīgas un “noslīpētas”. Šī iemesla dēļ cilvēkiem bieži ir grūti uzticēties sākotnēji viņiem, tiesa, tas notiek līdz brīdim, kad viņi viņus pa īstam iepazīst. Patiesībā Vērši ir ļoti uzticami partneri un draugi.

Dvīņi

Ārēji bieži šķiet, ka Dvīņi ar kaut ko ir neapmierināti, taču patiesībā lielākoties sirdī viņi ir ļoti laimīgi cilvēki. Bieži iepazīstoties ar viņiem varētu rasties iespaids, ka Dvīnis ir tipisks neveiksminieks, kuram vienmēr viss jūk un brūk. Bieži Dvīņi ir visīstākie enerģētiskie vampīri. Bet patiesībā viņi ir veiksminieki, jo vienmēr ieklausās savās vēlmēs un intuīcijā, taču zināt par to citiem neļauj.

Foto: Pixabay

Vēzis

Kā tikko jūs ieraudzīsiet Vēzi, bet pēc tam viņu izdzirdēsiet, jums liksies, ka šie cilvēki ir ja ne iedomīgi, tad varbūt nepārliecināti par sevi? Veids, kādā viņi sākotnēji komunicē ar cilvēkiem reizēm pat šķiet aizvainojošs, jo ir patiešām augstprātīgs. Patiesībā Vēži ir dzīvespriecīgi un ārkārtīgi enerģiski, turklāt viņi labāk par jums zina, kā ir dejot līdz rīta gaismai un piecos no rīta iekāpt mašīnā, lai aizbrauktu noskatīties saullēktu pie jūras. Trakas idejas – tas ir viņu gaumē. Lai gan dažkārt depresīvais noskaņojums to visu patiešām izjauc.

Lauva

Pirmajā iepazīšanās reizē šķiet, ka jūs esat saticis kādu ideāla iemiesojumu. Viņi ir iedvesmojoši, krāšņi un labestīgi. Pēc tikšanās ar karaliskajām Lauvām, viņus nav iespējams aizmirst. Lauvu maģiskā harizma ļauj no dzīves ņemt visu, ko sirds vien kāro. Lai gan tad, kad jūs Lauvu iepazīsiet labāk, sapratīsiet, ka viņiem piemīt arī ļoti daudz negatīvu īpašību, piemēram, skaudība un slinkums.

Jaunava

Šīs zīmes pārstāvji cilvēkus aizbiedē ar savu vienaldzību un piesardzību. Šķiet, ka Jaunavas ir tik augstprātīgas, ka vairumam cilvēku gribas pamest vietu, kur atrodas arī viņas. Jaunavas bieži var sarunāties ar cilvēku, neskatoties viņam acīs, kas šķiet vīzdegunīgi un aizvainojoši. Patiesībā šīs zīmes pārstāvji jūtas neveikli un nepārliecināti, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem. Vairumā gadījumu viņiem patīk mazas kompānijas, īsti draugi un viņu prasībās neietilpst daudz draugu un paziņu, kas viņiem nemaz nepatīk.

Foto: Pixabay

Svari

Svari ir patīkami un parasti rada labu iespaidu par sevi. Viņi ir spējīgi atrast pareizo pieeju jebkuram cilvēkam – ir taktiski un labi audzināti. Citiem šķiet, ka Svari viņus saprot labāk kā citi, tāpēc ir gatavi viņiem atklāt arī dažādus noslēpumus un lūdz padomus. Patiesībā, dziļi sirdī Svari ir tirāni, kas nosoda visus un visu. Bet vienalga jūs viņus turpināsiet izskatīt par “mīļumiem”.

Skorpions

Enerģētiski ļoti pievilcīga zodiaka zīme. Pirmajā acumirklī viņu smaids un kustības liek sirdij pukstēt straujāk. No viņiem var sajust lielu enerģijas lādiņu, kas simpatizē lielākoties visiem. Tāpēc arī Skorpionos bieži gadās iemīlēties no pirmā acu skatiena. Protams, bez atbildes reakcijas… Taču jāpiebilst, ka Skorpions ļoti rūpīgi izvēlas savus cilvēkus, turklāt viņam piemīt arī daudz postošas enerģijas, kas uz līdzenas vietas var iznīcināt cita cilvēka jūtas un pat sabojāt dzīvi.

Strēlnieks

Sākotnēji viņi rada vieglprātīgu un “mākoņos lidojošu” cilvēku iespaidu, kas atrodas tālu no reālās dzīves. Tāpēc arī šiem cilvēkiem ir grūti uzticēt kaut ko nopietnu un atbildīgu. Piedevām Strēlnieki savā komunikācijā var būt ļoti tieši un rupji, kas, diemžēl, nemainās arī viņus iepazīstot labāk.

Foto: Pixabay

Mežāzis

Šī zodiaka zīme ir auksta kā ledus. Ir diezgan bezcerīgi censties iegūt viņu uzmanību ar kādām aktīvām darbībām vai citām “viltībām”. Diez vai izdosies. Ja Mežāžiem ir labs noskaņojums, viņi var “nospēlēt” ar laipnu un mīļu cilvēku, lai iepatiktos. Tiesa, ārējais skarbums patiešām ir Mežāžus raksturojošs.

Ūdensvīrs

Cilvēki domā, ka Ūdensvīri ir kā Sniega karalienes. Kāpēc? Tāpēc, ka patiesībā tieši tā arī ir. Ūdensvīrs pārāk uzkrītoši demonstrē savu vienaldzību un ceļ sev apkārt augstas sienas. Protams, ar laiku viņi nedaudz kļūst pieejamāki. Nedaudz.

Zivis

Nereti Zivis pirmajā iepazīšanās reizē rada par sevi īsta cietēja iespaidu. Viņas ir bēdīgas, čīkstulīgas un pārpildītas ar žēlumu pret sevi. Pesimisms un mūžīgā cietēja loma – tas ir pirmais, ko apkārtējie pamana Zivīs. Lai gan patiesībā tā nav. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir atsaucīgi un patīkami cilvēki. Ar katru dienu Zivis var šķist aizvien citādākas un citādākas, un mainīs šo pirmo priekšstatu gandrīz vai pilnībā.

Foto: Pixabay

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 noderīgas aplikācijas koncertu un festivālu apmeklētājiem
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Vasaras izskaņā Lucavsalā notiks viens no lielākajiem brīvdabas tehnoloģiju festivāliem Eiropā
13 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Vai reģionālās augstskolas saglabāsies? Saruna ar Ventspils Augstskolas rektoru Kārli Krēsliņu
4 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Septiņas dienas valdīs vasarīgi silti laika apstākļi: jaunākā prognoze
8 stundas
FG
Franks Gordons
Pasaulē
Franks Gordons: Mostas “slēpti ārzemju aģenti”
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: “Liepāja” un “Ventspils” soļo tālāk, “RFS” sāpīgs zaudējums un Eirokausu sezonas beigas
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Kādi izskatīsimies vecumā: “FaceApp” tapusi Krievijā. Vai tā ir droša?
2 stundas