Kokteilis
Dzīvo

Kāds sporta veids jums ir vispiemērotākais saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: unsplash

Sports ir nepieciešams, lai jūs justos vesels un enerģijas pilns. Zinātiski ir pierādīts, jo vairāk cilvēks nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm, jo veselīgāku ēdienu ēd un gluži automātiski izvairās no neveselīgas pārtikas.

Tomēr fitnesa treneri kopā ar mediķiem ir nonākuši pie secinājumu, ka sporta veida izvēlei ir jābūt individuālai. Kā rezultātā savu artavu devuši arī astrologi, piedāvājot vispiemērotākos sporta veidus katram no mums, atkarībā no zvaigznāja, kurā esam dzimuši.

Un tā, noskaidrosim, kāds sporta veids jums ir vispiemērotākais!

Auns

Pēc astrologu uzskatiem, Auniem piemēroti ir ekstrēmie sporta veidi, piemēram, klinšu kāpšana, alpīnisms, snovbords vai kalnu velosipēdi. Pašam šķiet, ka neuzrunā? Tāpat kā piemēroti tiek nosaukti cīņu sporti, golfs un teniss.

Vērsis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji esot dzimuši skrējēji. Nav svarīgi, kur: uz skriešanas celiņa, stadionā vai mežā. Nav svarīgi, kad: vakarā, no rīta vai pa dienu, galvenais, ka Vērši to varot darīt stundām ilgi. Tāpat Vēršiem piemērota ir velo braukšana.

Dvīņi

Viņu stihija ir joga. Tāpat ļoti noderīgi ir arī dažādi vingrinājumi sporta zālē, kas ir ļoti noderīgi sirds – asinsvadu sistēmai.

Foto: Unsplash

Vēzis

Vēžu organisms ir kā radīts aktivitātēm ūdenī. Vasarā Vēzis labprāt peldēs pat vairākas reizes dienā, bet ziemas periodā būs jāizmanto baseini. Peldēšanu var papildināt ar ikvakara skrējienu uz skriešanas celiņa vai ārpus mājas.

Lauva

Lauvām vairāk noderīgas būs grupu nodarbības: dejas, cīņu sports vai dažādas komandu spēles (futbols, basketbols utt).

Jaunava

Šīs zīmes pārstāvjiem ir jānodarbojas ar individuāliem sporta veidiem. Jaunava vienmēr labāk zina pati, kas tai nepieciešams. Ļoti ieteicams un lieliski noderēs motivācijai – individuālais treneris.

Foto: Unsplash

Svari

Kā uzskata astrologi, Svariem vislabāk der peldēšana, sporta zāle un skriešana.

Skorpioni

Viņi var izvēlēties jebkuru sporta veidi, kurā ir sacensību gars. Piemēram, basketbolu, futbolu, badmintonu, tenisu, volejbolu.

Strēlnieks

Astrologi izskata, ka Strēlniekiem vislabāk der fitness svaigā gaisā. Tāpēc jāizskata tādi varianti kā skriešana, jāšana, slēpošana, pludmales volejbols, pārgājieni.

Foto: Unsplash

Mežāzis

Nav ieteicami grupu sporta veidi. Noderīgāka būs skriešana, klinšu kāpšana, slēpošana, kā arī peldēšana un snovbords.

Ūdensvīrs

Zvaigznēs esot teikts, ka Ūdensvīriem vispiemērotākais sporta veids ir ar meditatīvu raksturu, tas nozīmē: pilates, joga, ciguns.

Zivis

Dejām vispiemērotākās ir Zivis, jā, tieši šādā secībā, nevis pretēji. Astrologi saka, ka Zivis labi jutīsies arī peldot baseinā un trenažieru zālē, cilājot svarus.

Foto: Unsplash

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv